سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

شبکه اترک همگام با روز جهانی قدس - صفحه محتوایی خبر

 

 

شبکه اترک همگام با روز جهانی قدس

شبکه اترک همگام با روز جهانی قدس

 

صداوسیمای مرکز خراسان شمالی با برنامه های ویژه در روزجهانی قدس با مخاطبانش همراه می شود.  

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی ؛ صدای اترک در روز جهانی قدس با ویژه برنامه « سلام بر قدس » حال و هوای این روز بزرگ  را برای شنوندگان خود تشریح می کند.

 در این ویژه برنامه به بررسی چگونگی بوجود آمدن و تبیین ویژگی های روز قدس درتقویت روحیه مقاومت پرداخته می شود. مصاحبه با اقشار مختلف مردم ، گفتگو با کارشناس ، ارتباط تلفنی با مسئولان استان وامامان جمعه ، موسیقی با کلام ، پخش سخن بزرگان در مورد روز قدس ، حریم( درباره اهمیت قدس برای جهان اسلام) ، زخم زیتون ( تاریخچه ی کوتاه درباره قدس و مبارزات مردمی) ، معرفی کتاب ، شعر قدس،  گزارش های مردمی ، تلفن و پیامک و... از جمله آیتم های این برنامه است .

« سلام بر قدس » جمعه دوم خرداد مصادف با آخرین جمعه ماه رمضان ساعت 10 به مدت 2ساعت به صورت زنده از صدای اترک به تهیه کنندگی سمانه سفیدگر و گویندگی اعظم صادقی و جواد اسکندری به روی امواج می رود.

سیمای شبکه اترک نیز با ویژه برنامه « سلام بر قدس» مخاطبانش را همراهی می کند. گزارش مردمی ، گفتگو با کارشناس ، مصاحبه با اقشار مختلف ، موسیقی-تصویر ، کلام بزرگان ، شعرخوانی شاعران در مورد قدس ، معرفی کتاب ، تاریخچه سنگ ها ( مروری کوتاه بر مبارزات مردمی فلسطین) ،  پخش تلفن و پیامک های مردمی و... از جمله آیتم های برنامه می باشد.

«سلام بر قدس» به تهیه کنندگی سعید آقایی پنج شنبه اول خرداد ساعت 21 و جمعه دوم خرداد ساعت 9 صبح از سیمای اترک به طور زنده پخش می شود.