جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

شبکه اصفهان در ایام نوروز97 سریال ستاره های عاشقی را پخش می کند - صفحه محتوایی خبر

 

 

شبکه اصفهان در ایام نوروز97 سریال ستاره های عاشقی را پخش می کند

شبکه اصفهان در ایام نوروز97 سریال ستاره های عاشقی را پخش می کند

 

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان حکایت زندگی پرویز ، مردی که مدتی است زندگی اش دچار بحران شده است و یک ماه فرصت دارد برای نجات از این بحران پول تهیه کند ، دستمایه سریال طنزی به نام «ستاره های عاشقی» تولید صداوسیمای مرکز اصفهان است ، مجموعه ای که مسائل و مشکلات روزمرگی و شغلی جوانان را مورد توجه قرار می دهد.

این مجموعه 13 قسمتی به نویسندگی و کارگردانی سید میلاد بنی طبا و تهیه کنندگی سید علیرضا راستی با هدف ارتقای اخلاق در جامعه ، ترویج فرهنگ تولید و مصرف ملی و منع شغل های کاذب تولید شده است.

داستان این سریال که در شهرهای کاشان ، اصفهان و تهران ضبط شده ، روایت زندگی شخصی به نام پرویز است که برای نجات از بحرانی که در آن قرار گرفته است ، به همراه دوستش شهاب به سراغ کارهای مختلفی می رود و در هر کار شکست می خورند و دردسری جدید برایشان رخ می دهد تا اینکه با پیرمردی آشنا می شوند و خط سیر زندگی شان تغییر می کند ، تغییری که داستان را وارد فضای جدید و البته سراسر طنزی می کند که شغل های کاذب عامل اصلی آن است.

این سریال با نقش آفرینی هنرمندانی چون مهدی امینی خواه ، کیانوش گرامی ، ساناز سماواتی ، خشایار راد ، محمد شیری ، مجید شهریاری ، سیامک اشعریون ، سیدرضا حسینی ، حسن اسدی ، اسدالله یکتا ، سیدعلیرضا راستی و عباس مرادی در مراحل پس از تولید قرار دارد.

گفتنی است چندی پیش دکتر مسعود احمدی افزادی مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان در بازدید از پشت صحنه سریال «ستاره های عاشقی» گفت: برای نوروز 97 و روزهای تعطیل ، برنامه های متنوع و ویژه ای در نظر گرفته ایم.

وی ارتباط مردم با رسانه ملی را در روزهای نوروز بیش از هر زمان دیگر دانست و افزود: طراوت و شادی در بیش تر برنامه ها لحاظ شده است و تولیدات استانی به دلیل آشنایی مردم با فرهنگ قومیت های مختلف در اولویت قرار دارند.

وی همچنین سریال «ستاره های عاشقی» را که در ایام نوروز به نمایش درمی آید ، یکی از برنامه های خوبی دانست که با هنرمندی خاصی برای پخش از رسانه ملی تولید شده است.