جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

شبکه تلویزیونی نسیم سراسری شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

شبکه تلویزیونی نسیم سراسری شد

شبکه نسیم با حضور ریاست سازمان مهندس ضرغامی، استاندار کردستان و جمعی از مسئولین  روز چهارشنبه به صورت رسمی در  مریوان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان: جشن باشکوه افتتاح شبکه ملی نسیم با حضور مردم دلیر شهر مریوان و جمعی از مسئولین صدا و سیما و مسئولین استانی روز چهارشنبه 17 اردیبهشت به صورت رسمی برگزار گردید. لازم به ذکر است مراسم افتتاحیه شبکه نسیم بطور همزمان از شبکه های یک، سه، نسیم و کردستان پخش شد.

پخش برنامه های شبکه نسیم از 26 شهریور پارسال به طور آزمایشی آغاز شد؛ زمان پخش برنامه های این شبکه در بهمن 92 از دو ساعت به چهار ساعت افزایش یافت که از این ساعات بیشترین سهم مربوط به بخش نسیم شما بود که تولیدات شبکه های استانی، و فیلم های ارسالی از سوی مخاطبان بود. نسیم خنده، نسیم نما، نسیم، نسیم آفرینش و نسیم ورزشی از دیگر بخش های این برنامه است. نشاط، سرگرمی، یادها و مسابقه از راهبردهایی است که این شبکه برای جذب مخاطبانش در نظر گرفته است .

alt

سید عزت ا... ضرغامی در مسیر  حرکت از دهستان نوگل و قرآن تاریخی این روستا بازدید کرد و  به هنگام  ورود به شهر مریوان در کنار یادمان شهدای دریاچه زریوار با قرائت فاتحه یاد و خاطره شهدای منطقه کردستان را گرامی داشتند و افزودند خون پاک به زمین ریخته شده شهیدان والا مقام، امنیت، آسایش و شادی را برای ما به ارمغان آورد.

  رئیس سازمان صدا و سیما  همچنین در بازدید از رادیو مریوان از فعالیت های مجموعه کارکنان صدا و سیما برای برگزاری این مراسم تقدیر کرد. ایشان در بازدید از دریاچه زریوار همزمان از غرفه  موجود در محل دریاچه که مشتمل بر صنایع دستی منطقه بود دیدن کرد و به پتانسیل های دریاچه زریوار برای جذب گردشگر و رونق اقتصادی منطقه اشاره نمود.

مهندس ضرغامی همچنین در بازدید از واحد سیار تلویزیونی و تقدیر از تلاش و فعالیت مجموعه همکاران خاطر نشان کرد با شور و اشتیاق فراوان در ثبت و انعکاس تصاویر زیبا و متنوع خلاقیت های خود را برای بهره مندی هر چه بیشتر مخاطبان به منصه ظهور بگذارید.

مهندس ضرغامی عصر چهارشنبه در حاشیه آیین افتتاح رسمی شبکه نسیم در کنار دریاچه زریوار مریوان کردستان، در جمع خبرنگاران اظهار امیدواری کرد تا با افتتاح رسمی این شبکه هموطنان بتوانند ساعاتی شاد با برنامه های نسیم سپری کنند. ایشان با اشاره به اینکه انتخاب یک استان برای افتتاح رسمی شبکه نسیم خیلی سخت بود، افزود: با توجه به اینکه شعرا و ادبای زیادی در کردستان به ویژه در مریوان زیسته اند این شهرستان برای افتتاح شبکه نسیم انتخاب شد.

alt

alt