سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

شبکه "شما" مدیر جدید خود را شناخت - صفحه محتوایی خبر

 

 

شبکه "شما" مدیر جدید خود را شناخت

شبکه "شما" مدیر جدید خود را شناخت

شبکه

معاون امور مجلس و استان های صدا و سیما به پیشنهاد رئیس مرکز سیمای استان ها "محمد مهدی قاسمی" را به سمت مدیر شبکه مردم ایران "شما" منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس و استان ها، حجت الاسلام والمسلمین موسوی مقدم در این حکم شبکه "شما" را تنها شبکه تلویزیونی رسانه ملی دانسته که همزمان تعریفی محلی، استانی و ملی دارد و تاکید نموده این شبکه بستری بی نظیر برای بازنمایی ظرفیت های فرهنگی، علمی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی مناطق مختلف کشور در مقیاس ملی و بین المللی است.

معاون امور مجلس و استان ها در این حکم از دکتر قاسمی خواسته با بازنگری در تعریف، ماموریت، وظایف، ساختار و محتوای برنامه ها و جدول پخش آن شبکه ،سبک زندگی اسلامی – ایرانی را در اولویت مدیریت پیام شبکه "شما" قرار دهد.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم در این حکم از زحمات دکتر مسعود احمدی افزادی،مدیر پیشین شبکه "شما" تقدیر و تشکر نموده است.

مدیر جدید شبکه "شما" دانش آموخته دکترای تخصصی روان پزشکی از دانشگاه شهید بهشتی و رئیس شـورای سیاستگذاری سلامت صدا و سیماست.

مدیریت شبکه آموزش سیما، مدیریت شبکه رادیویی سلامت و  مشاور رئیس سازمان در امور جوانان از مهمترین سوابق مدیریتی دکتر قاسمی در رسانه ملی به شمار می رود.