سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

شبکه شما میزبان فیلم های تلویزیونی فارس و خلیج فارس - صفحه محتوایی خبر

 

 

شبکه شما میزبان فیلم های تلویزیونی فارس و خلیج فارس

شبکه شما برای تعطیلات آخر هفته فیلم های تلویزیونی " گرداب سکندر" و " گرازهای گرسنه" تولید مراکز خلیج فارس و فارس را برای بینندگان خود در نظر گرفته است.

تله فیلم گرداب سکندر به کارگردانی داوود بیدل و تهیه کنندگی علی یاور در صدا و سیمای مرکز خلیج فارس تهیه و تولید شده که پنج شنبه ساعت 23 از شبکه شما پخش می شود.

قصه گرداب سکندر مربوط به گذشته های دور است. هرمز که از پا معلول است در کشتی نوروز مشغول به کار می شود و به دلیل برخورداری از سواد و هوش بالا فرماندهی کشتی را در غیاب ناخدا که در توفان زحمی شده بر عهده می گیرد اما کشتی توسط یک نفوذی ابتدا به دام دزدان دریایی و پس از رهایی به کام گرداب عظیمی به نام گرداب سکندر و کولی آدم خوار (هیولای خوفناک) گرفتار می شود و...

گفتنی است: فرشید ناصری، محمد علی قویدل، امین آبان از جمله بازیگران اصلی این فیلم تلویزیونی هستند.

گرازهای گرسنه عنوان تله فیلم دیگری است که جمعه ساعت 13 از شبکه شما روی آنتن خواهد رفت. این تله فیلم به کارگردانی حمید هاشم زاده و تهیه کنندگی علی رشیدی در صدا و سیمای مرکز فارس تهیه و تولید شده است.

در این تله فیلم بازیگرانی همچون محمود پورعابد، بدرالسادات کبیری، سعید صبور، سمیه حسنی و... به ایفای نقش پرداخته اند.

در خلاصه داستان این تله فیلم آمده است: در روستایی گرازها به باغ ها حمله می کنند و جوانان روستا به دنبال رفتن به خارج از کشور برای کار هستند آن ها معتقدند که باغداری جوابگوی زندگی آنها نیست و باید برای زندگی بهتر به کشورهای دیگر بروند. کل حیدر یکی از شخصیت های این تله فیلم گراز به باغش زده و پسرش قصد رفتن به خارج را دارد پسرش ناصر برای تحقق این امر چکی را از پدر سرقت می کند و با جعل امضای او و گرفتن مبلغی از قدرت (نزول خوار ده) به صورت قاچاقی از کشور خارج می شوند و در مسیر با نیروی انتظامی درگیر می شوند و...

alt

alt