سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

شبکه مازندران در شب‌های قدر - صفحه محتوایی خبر

 

 

شبکه مازندران در شب‌های قدر

شبکه مازندران در شب‌های قدر


حوزه‌های صدا، سیما، خبر و فضای مجازی مرکز مازندران در شب های قدر و روز قدس و در شرایط کرونایی ویژه برنامه های مناسبتی را برای پخش تدارک دیده است.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، سیمای شبکه استانی با پخش سه ویژه برنامه شب‌های قدر به تهیه‌کنندگی مهدی وحیدی در شب‌های نوزدهم، بیست‌ویکم و بیست‌وسوم رمضان از ساعت 23:30 الی 3 بامداد با سخنرانی آیت‌ا...توکلی، آیت‌ا...لائینی و حجت‌الاسلام‌والمسلمین صمدی آملی و نیز مداحی بذری،کافی، میریان و موسوی همراه با پخش ادعیه جوشن‌کبیر، مجیر و مراسم احیا در این شبهای پرفیض میهمان خانه‌های مردم خواهد شد.
همچنین در روز قدس نیز ویژه برنامه زنده با عنوان «تا رهایی» به تهیه‌کنندگی مهدی وحیدی به مدت 2 ساعت ازساعت ده الی 12با حضور کارشناسانی چون: دکتر خدادی، دکتر علویان ودکتر رنجبر روی آنتن سیما خواهد رفت. این برنامه از استودیو مرکز و ارتباط با سطح شهر بر اساس برنامه‌ریزی شورای هماهنگی تبلیغات انقلاب اسلامی به مناسبت آغاز چهلمین سالگرد دفاع مقدس به عنوان مقاومت خرمشهرو ایستادگی قدس به تبیین نقش مقاومت در پیروزی رزمندگان اسلام خواهدپرداخت.
حوزه صدا نیز در شب‌های قدر با تولید و پخش ویژه برنامه‌ای با عنوان «شب وصال» از ساعت 21:30 الی 2:45 بامداد با سخنرانی حجت‌الاسلام و المسلمین قلی‌پور، حجت الاسلام و المسلمین روحانی و آیت‌الله معلمی  همراه با مداحی مداحانی چون: رضا میرقربان‌نژاد، مجتبی حبیبی و شیرزادفر و پخش دعای جوشن‌کبیر، دعای مجیر و مراسم احیا رسالت رسانه‌ای خود را به منصه حضور خواهد ‌رساند.
همچنین در روز قدس نیز همگام با واحد سیما با پخش ویژه برنامه زنده صبحگاهی با عنوان «قبله اول»  با حضور کارشناسان امامزاده، دکتر رضوی و حجت الاسلام والمسلمین غلامی با ارتباط با شهرهای استان بر اساس برنامه‌ریزی شورای هماهنگی تبلیغات انقلاب اسلامی به مناسبت آغاز چهلمین سالگرد دفاع مقدس به عنوان مقاومت خرمشهر، به ایستادگی قدس و تبیین نقش مقاومت در پیروزی رزمندگان اسلام پرداخت خواهد شد.
واحد اطلاعات و اخبار نیز با پخش سه گزارش تولیدی ویژه شب‌های قدر، یک گزارش ویژه ضربت خوردن و یک گزارش مربوط به شهادت حضرت علی(ع) هرکدام به مدت سه دقیقه و همچنین یک برنامه 50 دقیقه‌ای با عنوان «انعکاس» ویژه شب‌های قدر با حضور دوکارشناس مذهبی مخاطبانی مازنی را در شرایط کرونایی در شب‌های قدر به فیض خواهدرساند.
حوزه فضای مجازی نیز با ده پوستر، عکس نوشت و تولید 3 کلیپ باموضوعیت شب‌های قدردرمنزل، پخش زنده اینستاگرامی ازمراسم شب‌های احیاء، برگزاری پویش، عکس وفیلم مردمی شب قدر، دریافت تصاویر از مراسم احیاء درمنازل وتهیه کلیپ ازتصاویرارسالی و در روز قدس هم با 15مورد پوستر عکس نوشت، تولید2کلیپ تهییجی، پخش زنده اینستاگرامی در سیما و بارگذاری درکانال فعالیت‌ خواهد داشت .