سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

شبکه یزد به استقبال ماه میهمانی خدا می‌رود - صفحه محتوایی خبر

 

 

شبکه یزد به استقبال ماه میهمانی خدا می‌رود

شبکه یزد به استقبال ماه میهمانی خدا می‌رود


صدا و سیمای مرکز یزد با تولید و پخش برنامه های متنوع به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان میهمان خانه های مردم دارالعباده است .
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها،  معاونت سیما برنامه های " تا سپیده " بطور زنده ،ویژه سحرهای ماه مبارک رمضان به تهیه کنندگی  محمود فتوحی و اجرای محسن فلاح از ساعت ۳ تا اذان صبح ، برنامه زنده " ماه مهربانی " ویژه لحظات افطار به تهیه کنندگی و اجرای عباس گلرسان از یک ساعت قبل از افطار تا اذان مغرب و لحظه افطار ، برنامه تولیدی - تامینی "ترتیل خوانی قرآن کریم" از ساعت ۱۸:۳۰به مدت یک ساعت ، برنامه زنده " آئینه ذکر " ویژه احکام ماه مبارک رمضان هر روز از ساعت ۱۲ تا ۱۲:۵۰ به تهیه کنندگی عباس برزگر و اجرای حامد سلطانی ، برنامه تولیدی "شکوفه ها" ویژه کودکان از ساعت ۱۶ تا ۱۶:۴۵ به تهیه کنندگی رضا طایفی و اجرای قاسم پرهیزگار و برنامه زنده " پزشک شما " ویژه برنامه تغذیه در ماه مبارک رمضان به تهیه کنندگی سید محسن شمس الدینی و اجرای فاطمه زارع هر روز از ساعت ۹ تا ۹:۵۰ صبح را به روی آنتن شبکه یزد می برد.
شهریزدان ویژه برنامه افطار ماه مبارک رمضان است که هرروز ازساعت18:30الی19:35به تهیه کنندگی آرزوتقدیسی ومریم تقی زاده وگویندگی امیدحسین مرشدی،فاطمه زارع،الهه دهقانپور و حسین درستکار بطور زنده از رادیو یزد پخش می شود .

سریال تلویزیونی " در حاشیه 2 "  نیز عنوان سریال طنزی است که معاونت سیمای شبکه یزد به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان به روی آنتن می برد.

در حاشیه ۲ عنوان سریال تلویزیونی  در ژانر طنز به کارگردانی مهران مدیری و بازیگری :  سیامک انصاری  ، سید جواد رضویان ، مهران غفوریان ، نصرالله رادش، نیما فلاح ، حمید کاشانی، سروش جمشیدی که در ادامه مجموعه تلویزیونی در حاشیه ساخته شده‌است.

سریال تلویزیونی " در حاشیه 2 " مجموعه 27 قسمتی که هر روز ماه مبارک رمضان ساعت 20:45 به مدت 40 دقیقه از رسانه ملی میهمان خانه های مردم دارالعباده می باشد

همچنین رادیو یزد تمنای وصال ویژه برنامه مراسم شبهای قدر را در این سه شب بصورت زنده از ساعت 24 الی 3:30 بامداد به تهیه کنندگی حمیدرضا امیری به روی آنتن می برد.
نجوای سحر ویژه برنامه سحر ماه مبارک رمضان رادیو یزد است که از ابتدا تا پایان ماه مبارک رمضان رأس ساعت 3:30الی5صبح از رادیو یزد پخش می شود. نجوای سحر با پخش ادعیه ها و مناجات ویژه سحر ماه مبارک رمضان، مباحث کارشناسی با موضوعات مرتبط با این ماه و بخش های متنوع دیگر،میهمان روزه داران استان یزد در سحر های ماه مبارک خواهد بود.نجوای سحر را حمیدرضا امیری و حمید طلایی تهیه و سعیدطالبی پور،امیدحسین مرشدی،علی بهروئیان،عباس سلیمی اجرا می کنند.از دیگر ویژه برنامه ها جنگ قرآنی است که به تهیه کنندگی فاطمه دانایی و اجرا ناهید فرجی درایام ماه مبارک رمضان هرروزازساعت17:15الی18و برنامه چراغستان به تهیه کنندگی فاطمه دانایی ازساعت16:30الی17بطور زنده از رادیو یزد پخش می شود