جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

شبکه یک و اترک سفرنامه فجر را تولید و پخش می کنند - صفحه محتوایی خبر

 

 

شبکه یک و اترک سفرنامه فجر را تولید و پخش می کنند

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز خراسان شمالی برنامه تلویزیونی سفرنامه فجر به تهیه کنندگی سید محمد علی (اقبال) واحدی به مدت 6 شب از خراسان شمالی به روی آنتن شبکه یک  و شبکه اترک می رود.

این برنامه با هدف انعکاس استعدادها و توانمندیهای خراسان شمالی و فضای شاد وحدت در استان  از شبکه یک پخش خواهد شد.

مصاحبه با مسئولان استان ،استعداد های و نخبگاه استان در زمینه های علمی ،فرهنگی هنری ،ورزشی واقتصادی و...،معرفی صنایع دستی و انعکاس شادی و نشاط از آیتم های این برنامه می باشد.

سفر نامه فجر با محوریت دهه فجر و هفته وحدت  در 6 برنامه  شامل 2 برنامه از شهرستان بجنورد و از شهرستانهای  شهرستان شیروان و فاروج ، اسفراین ، مانه و سملقان ، گرمه ، جاجرم یک برنامه از شبکه یک پخش می شود.

این برنامه تلویزیونی از 15 بهمن ماه به مدت 6 شب از ساعت50 /17 به مدت 60دقیقه از شبکه اول سیماو شبکه اترک  پخش خواهد شد.

عوامل این برنامه شامل سید محمد علی واحدی تهیه کننده و کارگردان و مجری ،میلاد شیران گزارشگر ،سعید خفیئی،احسان زینلی و فریبرزضیائی تصویربرداران ،امیر عسگری تدوین ،فرید واحدی خدمات ،حبیب اجاقلو فنی می باشند.

گفتنی است این برنامه در 15 و 16 بهمن ماه از شهرستان بجنورد ،17 بهمن ماه از شهرستان شیروان ،18 بهمن ماه ازشهرستان اسفراین ،19 بهمن ماه از شهرستان مانه و سملقان ،20 بهمن ماه از شهرستان گرمه درساعت 50/17 و در 21 بهمن ماه در ساعت 30/14 از شهرستان جاجرم از شبکه یک و شبکه اترک پخش می شود.

 alt src=images/stories/1390/news/khorasanshomali/film/safarnamefajr11.jpg
 alt src=images/stories/1390/news/khorasanshomali/film/safarnamefajr12.jpg