جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

شب طولانی شبکه تبرستان،شهریور ماه به صبح می رسد - صفحه محتوایی خبر

 

 

شب طولانی شبکه تبرستان،شهریور ماه به صبح می رسد

شب طولانی به کارگردانی علی معصومی و تهیه کنندگی عباس زارع  و سید مرتضی میر شفیعی در صدا و سیمای مرکز مازندران تولید می شود.

معصومی در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه این تله فیلم در قالب داستانی و با موضوع جایگاه زن در اجتماع تولید می شود گفت: در این تله فیلم، لیلا زنی تلاشگر است که در حاشیه روستایی در مازندران با پسر 11 ساله خود وهاب و دختر 5 ساله اش زهرا که به بیماری آسم دچار شده است زندگی می کند.

وی افزود: لیلا که با وجود تحصیلات عالیه از دانشگاهی معتبر برای امرار معاش در کارخانه ای مشغول به کار می باشد، با پیشنهاد ازدواج از سوی یکی از همکارانش به نام جلال که هم محلی او هم بوده، مواجه می شود که این موضوع دردسرهایی را برای او و خانواده اش ایجاد می کند. وهاب که خاطرات تلخی در روز وداع با پدر در جنگل دارد، برای حفظ مادر و کانون خانواده دردسرهای زیادی متحمل می شود و...

وی با بیان اینکه پیش تولید این تله فیلم به مدت 5 ماه طول کشیده است گفت: تصویربرداری تله فیلم شب طولانی به مدت 25 روز انجام شده و به پایان رسیده است.

معصومی با اشاره به اینکه این تله فیلم در 30 لوکیشین تصویربرداری شده است ادامه داد: روستاها و شهرهای استان مازندران مهمترین لوکیشن های این تله فیلم به شمار می آیند.

وی اظهار امیدواری کرد: پس از مراحل تدوین، صداگذاری و موسیقی تله فیلم شب طولانی تا شهریور ماه سال جاری آماده نمایش خواهد شد.  

گفتنی است سارا بهرامی، مهدی حسن پور، ستایش زیارتی، نورالدین اعلمی، فرزاد شیخ نظری، رها خدایاری، مسعود جمالی، لطف الله صیفی و مهدی صابری از جمله بازیگرانی هستند که در این تله فیلم به ایفای نقش می پردازند.

عوامل این تله فیلم عبارتند از:

تصویر بردار: تقی قاسمپور / نویسنده: مینا مشهود و علی دنیوی / صدابردار: سید محمود موسوی / منشی صحنه: آناهیتا معصومی / جلوه های رایانه ای: بابک میر فرحناک / دکور: سهیل متانی / دستیار فنی: محمد شیرزاد فر / گریم: سایه ایلخانی / صدا گذار: حسین ابو الصدق / تدوینگر: یاور تورنگ / دستیار تهیه: مرتضی وحدانی / مدیر تولید: داود ناظمی

alt

alt