جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

شب های ایرانی برنامه ای رادیویی برای شب های پاییزی مخاطبان - صفحه محتوایی خبر

 

 

شب های ایرانی برنامه ای رادیویی برای شب های پاییزی مخاطبان

برنامه رادیویی شب های ایرانی از هفته اول مهرماه در شبکه های استانی صدا تولید و پخش می شود.

مدیرکل صدای استان ها با اعلام این خبر با اشاره به اهداف برنامه شب های ایرانی تجربه موفق برخی استان ها در تولید و پخش این سبک برنامه رادیویی را یادآور شد و گفت: شبانگاهان از جمله اوقاتی است که رادیو مخاطبان خاص خود را دارد. به همین دلیل و به منظور غنی سازی این زمان واحد طرح و برنامه اداره کل صدای استان ها با همکاری معاونت های صدای مراکز برنامه شب های ایرانی را طراحی و به اجرا درآورده است.

ابوالفضل معصومی فر محتوای برنامه را موضوع محور بیان کرد و افزود: هر مرکز می تواند با خلاقیت و ابتکار و با بهره گیری از آیتم های شبانه شنوندگان خود را در سراسر ایران همراه خود کنند.

معصومی فر زبان فارسی را وجه مشترک برنامه ها برای همه مراکز بیان کرد و گفت: دور اول برنامه شب های ایرانی از ششم مهرماه آغاز و تا پایان آذرماه ادامه دارد.

وی سهم هر مرکز در تولید و پخش شب های ایرانی را در این مدت حداقل سه برنامه ذکر کرد و خاطرنشان نمود: در تقسیم بندی کار مراکز مناسبت های خاص لحاظ شده است.

alt

مدیرکل صدای استان ها برنامه شب های ایرانی را قبل پخش از همه شبکه های استانی صدا بیان کرد و تاکید کرد همه برنامه ها پس از پخش ارزیابی شده و نتایج آن برای بهره گیری و بهبود شکلی و محتوایی برنامه به مراکز ارسال می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها اولین برنامه رادیویی از مجموعه شب های ایرانی شنبه ششم مهرماه ساعت 30 دقیقه بامداد به تهیه کنندگی و اجرای شبکه استانی صدای مازندران به مدت 90 دقیقه پخش شده است و بامداد فردا اجرای برنامه با صدای مرکز اردبیل خواهد بود.