سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

شب های شما به رنگ سیب در می آید - صفحه محتوایی خبر

 

 

شب های شما به رنگ سیب در می آید

از امشب پخش سریال تلویزیونی به رنگ سیب به کارگردانی محمد احتشامی  و تهیه کنندگی افشین چگنی از شبکه شما آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، این سریال با دستمایه ای طنز، داستانی اجتماعی را دنبال می کند که در آن قصه روابط انسان ها و تحول شخصیتی افراد مختلف در بستر اتفاقات مختلف زندگی روایت می شود  و ارزش های انسانی را معرفی و صفات ناپسند را مذموم می داند.

داستان این سریال در خصوص طیار یک مرد ساده ای است که با چرخ دستی اش مشغول میوه فروشی است طی یک رویایی مبلغ قابل توجهی پول ارثیه به وی می رسد در این رهگذر اقوام و دوستان وی که تا دیروز به او توجهی نداشتند همگی دور او را می گیرند و کیانوش پسرخاله اش بیشتر از دیگران تلاش می کند که او را فریب بدهد. سادگی طیار و زرنگی کیانوش و وسوسه های او باعث ایجاد فضایی جالب در این مجموعه می شود.

 alt

 alt

در این سریال تلفیقی از بازیگران ملی و بومی استفاده شده به طوری که  رابعه اسکویی ، پرستو صالحی و کاظم افرند نیا در کنار بازیگران بومی لرستان همچون سید نوری موسوی، رضا عظیمی، فریبا علی نژاد و ... ایفای نقش می کنند.

همچنین سعی شده بخش های مختلف استان لرستان در سریال به رنگ سیب به تصویر کشیده شود تا مخاطبان علاوه بر دیدن سریال با نقاط بکر و دیدنی استان لرستان آشنا شوند.

بنابراین گزارش این سریال که در صدا و سیمای مرکز لرستان در 15 قسمت 45 دقیقه ای تولید شده از شنبه 12 اسفند هرشب ساعت 21:15 از شبکه شما پخش و تکرار آن روز بعد ساعت 15 انجام می شود.   

دیگر دست اندر کاران تولید سریال به رنگ سیب عبارتند از :

نویسنده: فیروز آزادی / مدیر تصویر برداری : حسن بهزادپور – صدابردار : اشکان پورتاجی/ طراح صحنه و لباس : خزان افوضی / چهره پردازی : ناهید اعلایی / دستیار کارگردان و برنامه ریز: مهرنوش اسدیان / منشی صحنه: آزاده جهانبخشی .