سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

شب های شیدایی در شبکه دنا - صفحه محتوایی خبر

 

 

شب های شیدایی در شبکه دنا

شب های شیدایی در شبکه دنا


نشست هماهنگی مسئولان سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان با هدف اجرای برنامه های متنوع در هفته دفاع مقدس، برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، امیر رئوف در جلسه دیدار با شورای هماهنگی سپاه فتح، مسئول کنگره شهدا و حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان، مشاور امور ایثارگران استانداری استان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت؛ شبکه استانی دنا امسال نیز چون سال های گذشته برنامه‌های متنوعی را به مناسبت هفته دفاع مقدس در حال آماده سازی دارد.
وی اظهار داشت؛  صدا و سیمای شبکه استانی دنا در برنامه« شب های شیدایی» با حضور فرماندهان و سرداران و یادگاران دوران دفاع مقدس همچون سال های گذشته تولید و پخش می‌شود در هفته دفاع مقدس در 10 برنامه تقدیم مخاطبان خواهد شد که هفت قسمت از این برنامه از شبکه اول سیما و سه قسمت نیز از شبکه استانی دنا به روی آنتن می رود.
رِئوف، تعامل سپاه فتح و بسیج کهگیلویه و بویراحمد با صدا و سیمای مرکز استان را بسیار سازنده و مهم ارزیابی کرد و گفت؛ ظرفیت های بسیار خوبی برای اجرای برنامه‌های هفته دفاع مقدس و سایر حوزه‌ها وجود دارد.
معاون هماهنگ کننده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست ضمن تقدیر از دست اندرکاران شبکه استانی دنا گفت: هر چند به دلیل شرایط کرونایی امکان برگزاری برنامه‌های تجمعی در هفته دفاع مقدس وچود ندارد اما به تناسب ایام این هفته برنامه‌های متنوعی در حوزه فضای مجازی و شبکه دنا پیش بینی شده است.
برومند زاده، تولید و پخش برنامه شب های شیدایی از شبکه استانی دنا با حضور فرماندهان پیشکسوت دوران دفاع مقدس را گام مهمی در تبیین رشادت ها و از خودگذشتگی‌های رزمندگان استان در دوران جنگ تحمیلی برشمرد و افزود؛ بسیاری از خاطرات و اتفاقات آن دوران توسط این فرماندهان برای نسل نوجوان و جوان امروزی روایت می‌شود.
 صدا و سیمای مرکز  کهگیلویه و بویراحمد در برنامه‌های صدا، سیما، خبر، فضای مجازی  به استقبال  گرامیداشت هفته دفاع مقدس می رود و غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدا، سرکشی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران و آزادگان کهگیلویه و بویراحمد، دعوت از خانواده‌های شهدا و فرماندهان لشکری و کشوری برای شرکت در برنامه‌های شبکه استانی دنا و … از دیگر برنامه‌های مناسبت هفته دفاع مقدس در شیکه استانی دنا است.