سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

شما، هویت پنهان را افشا می کند - صفحه محتوایی خبر

 

 

شما، هویت پنهان را افشا می کند

سريال داستاني هويت پنهان از توليدات سيماي مركز اردبيل در 13 قسمت 30 دقيقه اي به تهیه کنندگی و کارگردانی میردولت موسوی تهيه و توليد شده و از شنبه تا 4 شنبه ساعت 23:30 از شبکه شما پخش می شود. 

نويسندگي اين سريال را ميردولت موسوي و حسن ملکي به عهده دارند و در آن داستان جواني به نام رضا را روايت مي کند که در کنکور سراسري نفر اول مي شود و قرار است براي ادامه تحصيل به دانشگاه تهران برود. او که با دختر عمه اش الهه نامزد کرده است پس از آمدن به تهران با دختري به نام سولماز آشنا شده و همين مساله باعث مي شود تا الهه نامزديش را با او به هم بزند. از سوي ديگر سولماز مدعي مي شود که پدرش در خارج از کشور زندگي مي کند بنابراين تصميم مي گيرد به کمک رضا به خارج از کشور بروند، اما اين تازه آغاز ماجراهاي پيش بيني نشده اي است که براي آنها به وقوع مي پيوندد.

پخش این سریال از روز دوشنبه آغاز شده و تکرار آن ساعت 13:30 روی آنتن می رود.   

زهره حميدي، مهوش وقاري، محمد حمزه زاده، بيژن لطفي، الهه زحمتي، فرشيد سلامت، توحيد معصومي، ژيلا شاهي، شاهد مجتهدزاده، رضا بهشتي، شراره هژيري، ميرناصر موسوي، نادر مهريلو، احمد پروستان و عذرا علامه خوش سيما در اين سريال به ايفاي نقش مي پردازند. در ساخت اين پروژه بهرام عبادي (صدابردار)، حميد همرنگ (مديرتوليد)، محمد عليزاده (ناظر کيفي) و رضا ترابي (طراح صحنه و لباس) همکاري کرده اند.

alt

alt