جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

شما با سه فیلم به استقبال تعطیلات آخر هفته می رود - صفحه محتوایی خبر

 

 

شما با سه فیلم به استقبال تعطیلات آخر هفته می رود

فیلم های تلویزیونی «پاسخ رحمان»، «نیمکتی برای دو نفر» و «روزهای شیرین» تولید صدا و سیمای مراکز سمنان، قزوین و خوزستان 5 شنبه و جمعه از شبکه شما روی آنتن می رود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها فیلم تلویزیونی «پاسخ رحمان» به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی بهادر اسدی، 5 شنبه 31 مرداد ساعت 23 از شبکه شما پخش می‌شود. در این فیلم با بازی عمار تفتی، حسن جوهرچی، نیما تارخ و مینا جعفرزاده می‌بینیم: رحمان جوانی است که در یکی از پایگاه‌های اورژانس جاده‌ای مشغول به کار است و قرار است به زودی ازدواج کند، اما دختری که رحمان به او علاقمند است علی رغم توافق اولیه با جوان دیگری ازدواج می‌کند. این موضوع باعث می‌شود که رحمان دچار مشکلات روحی شدیدی شود.

فیلم تلویزیونی "نیمکتی برای دو نفر" به کارگردانی محمدباقر باقری نیکو از تولیدات مرکز قزوین جمعه ساعت 13:30 از شبکه شما روی آنتن می رود.

"نیمکتی برای دو نفر" مضمونی اجتماعی دارد و داستان زن میانسالی را روایت می‌کند که پس از قبولی در رشته پزشکی تصمیم می‌گیرد در روستای زادگاهش درمانگاهی احداث کند. فیلم تلویزیونی "نیمکتی برای دو نفر" را عباس عادلی تهیه کرده است و بازیگرانی از جمله ثریا قاسمی، بهزاد فراهانی، کیوان محمود نژاد، محمدرضا غیاث آبادی، آزاده کرم بخش، مهدی افشار قهرمانی، حسام الدین باتمانی، هادی مقصودی کهن، سیروس سپهری، پریسا یداللهی و کیانا یوسفی در آن ایفای نقش می‌کنند.

همچنین فیلم تلویزیونی «روزهای شیرین» تولید صدا و سیمای مرکز خوزستان به کارگردانی سعید نیاکان و تهیه کنندگی پروین بهار میری با رویکرد اجتماعی ساخته شده که روز جمعه ساعت 18 از شبکه شما پخش می شود.

 در خلاصه داستان این فیلم آمده است: شیرین و فرهاد هر دو پزشک و در آستانه طلاق هستند و لجبازیشان با هم باعث رنج فرزندشان آرین شده است. آقاجان عموی شیرین از تهران به اهواز نزد آن ها آمده است؛ آقاجان که پدرخوانده شیرین نیز است پدر و مادرش را در حادثه ای از دست داده است. شیرین و فرهاد تصمیم می گیرند در حضور آقاجان که با ازدواج آنها نیز مخالف بوده است اختلافاتشان را به نوعی مخفی کرده و رفتار محترمانه ای با یکدیگر داشته باشند. آقاجان اعلام می کند که دچار تومور مغزی است و در آزمایشی ظاهرا صحت این امر تایید و معلوم می شود که او بیشتر از دو ماه فرصت زندگی ندارد فرهاد و شیرین تصمیم می گیرند تا از این پس فضای مفرح و توام با صمیمیت برای آقاجان ایجاد کنند و این مسئله به نزدیکی آنها به یکدیگر و انصرافشان از طلاق می انجامد اما در ادامه مشخص می شود....

گفتنی است در این فیلم بازیگرانی همچون منوچهر آذر، رامسین کبریتی، بهار ارجمند، سید رضا نیاکان، سعیده عرب و... به ایفای نقش پرداخته اند. 

alt

alt