جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

شما با سه فیلم به تعطیلات می رود - صفحه محتوایی خبر

 

 

شما با سه فیلم به تعطیلات می رود

فیلم های تلویزیونی «تمتع»، «اعماق قلب» و «پاییز پنبه زار» که در صدا و سیمای مراکز یزد و آذربایجان شرقی تولید شده ، پنج شنبه و جمعه از شبکه شما روی آنتن می رود.

فیلم تلویزیونی «تمتع» به کارگردانی حمید بهمنی و تهیه کنندگی سید داود تقوی نژاد پنجشنبه ساعت 23 از شبکـه شما روی آنتــن می رود. علیرضا کمالی، سیروس کهوری نژاد و محمدرضا ابوالحسنی در فیلم تلویزیونی «تمتع» از تولیدات صدا و سیمای مرکز یزد بازی کرده اند.

«اعماق قلب» به کارگردانی «اكبر منصور فلاح» است كه در سيماي استان يزد تهيه شده و داستان آن در مورد فردي به نام منصور ساجدي از كارمندان عالي رتبه اداره بيمه است كه براي پسرش محسن به خواستگاري دختري از يك خانواده ثروتمندي مي رود. اما منصور با ديدن پدر دختر در مي يابد كه وي از هم رزمان او بوده است. اين مسئله بار ديگر اين دو هم رزم قديمي را رو در روي هم قرار مي دهد و اين آغاز ماجرايي تازه است و... در اين فيلم بازيگراني چون «راميتن خداپناهي»، «حسن اسدي» و «شراره رخام» به ايفاي نقش پرداخته اند.

اعماق قلب جمعه ساعت 13 از شبکه شما پخش می شود.

همچنین فیلم تلویزیونی «پاییز پنبه زار» به کارگردانی و تهیه کنندگی یداله نوعصری جمعه ساعت 18 از شبکه شما پخش می‌شود.

alt

پاییز پنبه زار روایت خاطره‌ای ست که برای معلمی تداعی می‌شود. درست درلحظه شروع کلاس پدر یکی از دانش آموزان وارد کلاس می‌شود و پسرش را با ناراحتی از مدرسه می‌برد. معلم که ازبچه‌ها جویای احوال آن‌ها شد. متوجه می‌شود که خانواده دانش آموزش به علت بدهی قراراست آبادی رابه سمت روستایی ترک کنند.

 حامد منافی و زهره صفوی درفیلم تلویزیونی «پاییز پنبه زار» بازی کرده‌اند.