سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

شما با سه فیلم میزبان مخاطبان آخر هفته - صفحه محتوایی خبر

 

 

شما با سه فیلم میزبان مخاطبان آخر هفته

فیلم های تلویزیونی «یک روز از زندگی»، «نشانی» و «نقطه رهایی» تولید مراکز فارس، چهار محال و بختیاری و آبادان به ترتیب چهارشنبه، 5شنبه و جمعه از شبکه شما روی آنتن می رود.

فیلم تلویزیونی «یک روز از زندگی» به کارگردانی مهدی گلستانه و تهیه کنندگی محمد بنائی، چهارشنبه 24 مهر ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود.

در این فیلم با بازی مارال فرجاد، علیرضا زمانی نسب، عباس افشاریان و زهره حمیدی می بینیم: عید قربان است و پدر و مادر سارا برای دیدنش از جهرم راهی شیراز هستند و سارا برای اثبات کدبانویی از سویی و اینکه زندگی خوبی دارد، مایل است برای پذیرایی از خانواده سنگ تمام بگذارد، در این مسیر دچارمشکلاتی می شود.

فیلم تلویزیونی «نشانی» پنجشنبه 25 مهرماه ساعت 23 از شبکه شما پخش می شود. در خلاصه داستان فیلم آمده: بهروز میرزایی که فردی معتاد است از خانه طرد می شود. او که هیچ کس را ندارد ، ناگزیر در خیابان ها روز را سپری می کند. شب هنگام فردی به نام سهراب که به خاطر بیماری خانواده را ترک و از آن ها دوری کرده است، او را به همراه خود به منزل می برد. بهزاد ترابیان دهکردی، دانش بروجنی و مهدی حیدری از بازیگران اصلی فیلم تلویزیونی «نشانی» به کارگردانی داریوش ربیعی و تهیه کنندگی بیژن علی بابا می باشند.

فیلم تلویزیونی «نقطه رهایی» به تهیه کنندگی علی جویا جمعه 26 مهر ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود.

داستان فیلم با نقش آفرینی جلیل فرجاد، مهدی صباحی و غزاله جزایری از این قرار است که: در شهر خوزستان فوتبال میان جوانان طرفدار زیادی دارد و این در حالی است که دو تیم اصلی شهر گرفتار حواشی زیادی می‌باشند. تیم کانون به مربیگری سید احمد از حداقل امکانات برخودار است و با کارشکنی های تیم مقابل به مربیگری عزت بر مشکلاتشان نیز افزوده می شود. در این شرایط سید احمد که خود جانباز جنگ است می‌بایست کنترل شرایط را تا رسیدن به نقطه پیروزی بر عهده بگیرد. او با مساعدت اطرافیانش بر موانع فائق می‌آید و ...

alt

alt