جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

شما با فیلم های جذاب به استقبال تعطیلات فطر می رود - صفحه محتوایی خبر

 

 

شما با فیلم های جذاب به استقبال تعطیلات فطر می رود

فیلم های تلویزیونی « دردسر طلایی »، « تابستان طولانی »، « به دام افتاده » و «زنگ حساب» در ایام تعطیلات عید فطر از شبکه شما روی آنتن می رود.

فیلم تلویزیونی « دردسر طلایی » به کارگردانی محمد رضا ممتاز و تهیه کنندگی حسین خواجویی ، سه شنبه 7 مرداد ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است : محمود، جوان یتیمی که اکنون شاگرد مغازه طلا فروشی و پسر خوانده احتشام است، در حال حمل کیفی پر از پول و طلا با موتور تصادف می کند و کیف را گم می کند. محمود بعد از مرخص شدن از بیمارستان ، در حالی که فکر و ذکری جز یافتن طلا ها ندارند، همراه با احتشام به خواستگاری دختر دلخواهش سحر می رود. در خواستگاری سحر دچار سوء تفاهم شده و می پندارد که محمود از شغل پدر او که رفته گر شهرداری است، خجالت می کشد. و ..

جهانبخش سلطانی، صالح خواجویی، سعید محقق، مرتضی کیوانداریان، رزا حسینی، مینا فرامرزی، اردلان محمودی، مرتضی ریحانی و حسین جباری در فیلم تلویزیونی «درد سر طلایی » تولید مرکز اصفهان ایفای نقش کرده اند.

فیلم تلویزیونی « تابستان طولانی » به کارگردانی علی خزاعی فر و تهیه کنندگی سیاوش حقیقی، چهارشنبه 8 مرداد ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود.

alt

قصه فیلم با بازی حسین طاهری، کیوان صباغ، روشنک سه قلعه ای و امیرحسین رفیعا روایت کودکی روستایی به نام حسن، علاقمند به طبیعت و حیوانات  است، که پدرش، چون مردان دیگر روستا به جبهه رفته است. حسن شاهد جانبازی برخی از مردان روستا، فداکاری زنان و رابطه صمیمانه اهالی، با یکدیگر و زندگی جاری در روستا است . در این سیر، او وقایعی چون اسارت پدر، شهادت برخی از مردان روستا و مرگ پدر بزرگ و ..... را از سر می گذارند.

فیلم تلویزیونی « تابستان طولانی » تولید مرکز خراسان رضوی می باشد.

فیلم تلویزیونی « به دام افتاده » به کارگردانی سعید کاشفی، پنجشنبه 9 مرداد ماه ساعت 24 از شبکه شما پخش می شود .

در این فیلم با بازی مجید یاسر، عباس جمشیدی و بهار ذوالفقاری آمده است: برات اصلانی به همراه برادر زنش ناصر مغازه و نیز یک ماشین سیار به کار کلیدسازی و نصب دزدگیر و سیستم‏ های امنیتی مشغولند. برات در زندان است و به واسطه یادآوری خاطراتش مشخص می‏ شود که یکی از مشتریانش (اسکندر) وانمود کرده که بیمار و رو به مرگ از تبعات بیماریش فراموشی است و خانواده‏اش از بیماری او سوء‏استفاده می‏ کنند اسکندر از برات کمک می‏ خواهد که سیستم امنیتی پیشرفت ه‏ای برای او طراحی کند و رمزش را هم نزد خودش نگه دارد تا پس از عمل جراحی بتواند به سر خانه و زندگی‏اش برگردد و خانواده‏ اش نتوانند اموال او را به یغما ببرند ...

فیلم تلویزیونی « به دام افتاده » به تهیه کنندگی سعید مرادی تولید مرکز گلستان است .

فیلم تلویزیونی « زنگ حساب » به کارگردانی فریدون خسروی و تهیه کنندگی حسن خرسند ، جمعه 10 مرداد ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی مرتضی حسینی، رسول هنرمند، محمد پولادگر، سعید یار دوستی، فریبا حسینی و شکوفه امین پور آمده است: مرتضی دانش آموز منضبطی نیست و سعی دارد با استفاده از تقلب راحت تر به موفقیت برسد ، اما این گونه نمی شود او مرتب مورد شماتت پدر و مادر خود و اولیای مدرسه قرار می گیرد. مرتضی حتی پسر خاله اش، علیرضا را که پسر درسخوانی است با وسوسه شاگرد اول شدن، وادار به تقلب می کند. در پی این مسئله متولیان مدرسه، از مرتضی می خواهند که از پدرش بخواهد تا برای رسیدگی به این مسائل به مدرسه بیاید. پدر نمی پذیرد و به جای او دایی مرتضی که فردی بزهکار بوده و به تازگی از زندان ازاد شده به مدرسه می رود. دایی ظاهرا به توصیه مدیر مدرسه عمل کرده و تربیت مرتضی را البته به سبک و سیاق خود آغاز می‌کند . فیلم تلویزیونی « زنگ حساب » تولید مرکز اصفهان می باشد.