سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

شما با فیلم های گیلان و آذربایجان شرقی به تعطیلات می رود - صفحه محتوایی خبر

 

 

شما با فیلم های گیلان و آذربایجان شرقی به تعطیلات می رود

فیلم های تلویزیونی "نقطه سر خط" و "تلالو" تولید صدا و سیمای مراکز گیلان و آذربایجان شرقی به روزهای 5 شنبه و جمعه از شبکه شما روی آنتن می رود.

تله فیلم "نقطه سر خط" به کارگردانی ابراهیم نعمتیان و تهیه‌کنندگی صادق میرزایی در صدا و سیمای مرکز گیلان تولید شده ‌است که 5شنبه ساعت 23 از شبکه شما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: پیرمردی به نام مراد بر اثر سکته قلبی با رضایت خود به آسایشگاه می‌رود و به دختر خود وکالت می‌دهد که دنبال سند خانه و ملک برود، پس از آن مراد به خواهرش فشار می‌آورد و وکالت را از خواهرش می‌گیرد و تمام املاک پدرش را می‌فروشد و در یک سرمایه گزاری تمام  ثروت را از دست می‌دهد.

در این تله فیلم بازیگرانی همچون محمدرضا فتحی، محمدعلی حقانی‌فر، تیما کریمی، نسرین بابایی، فاطمه علی‌پرست، رضا دادرس، به ایفای نقش می‌پردازند.

همچنین تله فيلم تلالو، به کارگرداني جواد مزد آبادي و به تهيه کنندگي آرش زينال خيري در شبکه استاني سيماي مرکز آذربايجان شرقي تولید شده که جمعه ساعت 13 از شبکه شما پخش خواهد شد. 

تله فيلم تلائو كه به قلم جواد مزدآبادي و وحيد حسن‌زاده نگاشته شده است داستان حامد پسر جوان تبريزي را روايت مي کند که پدرش به کار رنگرزي و توليد فرش مشغول است. بعد از فوت پدر خود تصميم مي گيرد که با دختر دايي خود ازدواج کند. تصميم وي با فوت مادرش همراه مي شود و اين ازدواج سر نمي گيرد. در اين ميان زن جواني وارد زندگي حامد ميشود. حامد که به عنوان بازرس يکي از سازمانهاي نظارتي فعاليت ميکند سعي دارد با برقراري رابطه با اين زن جوان که کلاهبردار بين المللي است، اورا تحويل پليس دهد و ...

گفتنی است: مينا جعفرزاده، حشمت آرميده، هاله ميرهادي، محمدرضا عباس‌نژاد، حميده مقدس زاده، شهرام خزرايي و شهرام ابراهيمي، امير حجازي، بيتا آزادي، رحيم عباسي و حسن اسدي از بازيگران اين مجموعه هستند.

alt

alt