جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

شما با چهار فیلم به تعطیلات آخر هفته می رود - صفحه محتوایی خبر

 

 

شما با چهار فیلم به تعطیلات آخر هفته می رود

فیلم های تلویزیونی «روز از نو، روزی از نو»، «امید»، «زانیار» و «شمع، برادر ماه» تولید صدا و سیمای مراکز فارس، یزد، کرمانشاه و قزوین 5 شنبه و جمعه از شبکه شما پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها فیلم تلویزیونی « روز از نو، روزی از نو » به کارگردانی محمد جواد مرادی و تهیه کنندگی مشترک محمد جواد مرادی و سید اشرف طباطبایی، پنجشنبه 2 آبان ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود. فیلم با بازی ایمان افشاریان، سوده شرحی، مسعود شریف و علی مقصودی روایتگر ماجرای دزدی خرده پا به نام سیروس است که از همه جا رانده به دنبال دزدیدن کیف پیرزنی راهی زندان و آنجا برای دزدی از خانه پیرمردی متمول اجیر می شود. او پس از آزادی به همراه مراد، برادر همسر و همکارش در کسوت نظافت چی به استخدام شرکتی خدماتی درآمده تا نقشه ورودی به خانه شکوهی همایون پیرمرد ثروتمند را عملی سازد.

فیلم تلویزیونی « امید » از تولیدات صداوسیمای مرکز یزد، پنجشنبه 2 آبان ماه ساعت 23 از شبکه شما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: صادق دانشجوی سال آخر رشته شیمی در تلاش برای تولید کاشی نمونه ای است که از لحاظ اقتصادی و هم از لحاظ تکنیکی بسیار به صرفه باشد. صادق طرح خود را به یک کارخانه کاشی سازی ارائه می دهد ولی با مخالفت و سخت گیری بعضی از اعضای شورای مدیریت این کارخانه روبرو می شود.

alt

در همین حین صادق با استاد کهنسال و تنها کاشی ساز سنتی به نام استاد خواجه نیا آشنا می شود و با تلاش و کوشش و استفاده از تجربیات استاد خواجه نیا می تواند به فرمول‌های جدیدی از ساخت کاشی دست یابد و ...علیرضا صادقی، محمدرضا یاوری، فریبرز سمندر پور، رضا ضیافی و محمد رضا شجریان از بازیگران اصلی فیلم تلویزیونی « امید » به کارگردانی فرزین مهدی پور و تهیه کنندگی بهرام صادقی مزیدی می باشند.

فیلم تلویزیونی « زانیار » به کارگردانی حمیدرضا لوافی و تهیه کنندگی غلامحسین محبی، جمعه 3 آبان ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود.

داستان فیلم با نقش آفرینی ابراهیم مرادی، مریم عطیه میرزایی، سیروس بری و برومند کرانی از این قرار است که : اهالی روستای زانیار که هر کدامشان سر در لاک خود فرو برده‏ا ند و فقط به منافع خود فکر می‏ کنند با ورود کامران مهندس جهاد کشاورزی روستاییان بر سر یک دو راهی جدی قرار می‏ گیرند، کامران که توسط داییش به این روستا فرستاده شده ماموریت دارد ظرف سه روز موافقت روستاییان را جهت طرح یکپارچه‏ سازی‏ زمین‏ های کشاورزی جلب کند. انجام این ماموریت برای کامران که آینده شغلی‏اش در گرو موفقیت در این روستا است، اهمیت زیادی دارد. کرمی رئیس شورای روستا تلاش می‏ کند موافقت مخالفان را جلب نماید. اما تلاش او بی‏ اثر است .

فیلم تلویزیونی «شمع، برادر ماه» به کارگردانی و تهیه کنندگی محمد صنگوری جمعه 3 آبان ماه ساعت 18 از شبکه شما پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده: مرد میانسالی که درآستانه سفربه حج و ازدواج دخترش بود به طور ناگهانی با عکسی رو به رومی شود که توجه اش را جلب می کند. وی برای پیدا کردن صاحب عکس به قزوین می رود، اما پس ازمدت کوتاهی به خانواده اش خبرمی دهند که در بیمارستان و درحال کماست.

حسن عباسی، مریم سرمدی و فخرالدین صدیق شریف در فیلم تلویزیونی «شمع، برادرماه» ایفای نقش کرده اند.