سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

شما به ملاقات غیر ممکن می رود - صفحه محتوایی خبر

 

 

شما به ملاقات غیر ممکن می رود


فیلم تلویزیونی ملاقات غیر ممکن و زمستان آخر تولید صدا و سیمای مراکز استان مرکزی و کردستان روزهای پنج شنبه و جمعه از شبکه شما روی آنتن می روند.

فيلم تلويزيوني "ملاقات غیرممکن" به کارگردانی حسن لفافیان و تهیه کنندگی سعید حران اف در صدا و سیمای استان مرکزی تولید شده است که 5 شنبه  7دی ماه ساعت 23 از شبکه شما پخش می شود.

تله فيلم "ملاقات غیرممکن" روایت زندگی مهندس جوانی  است که در صدد دستیابی به یک فرمول شیمیایی است که در شب عروسی‌اش مورد سوء قصد افراد ناشناسی قرار گرفته و کشته می‌شود و در این میان همسرش در پی کشف راز قتل اوست.

سودابه بیضایی، شهروز ابراهیمی، فخرالدین صدیق شریف؛ مهدی صباحی، اکبر قدمی، فریبا طالبی، فریما ارباب، محمدرضا علی‌مردانی، مجید رحمتی و ... بازیگران "ملاقات غیرممکن" است.

همچنین فیلم تلویزیونی زمستان آخر به تهیه کنندگی و کارگردانی سالم صلواتی در صدا و سیمای مرکز کردستان تهیه و تولید شده است که جمعه 8 دی ماه ساعت 13:30 از شبکه شما روی آنتن می رود.

این تله فیلم که با رویکرد اجتماعی تهیه شده است روایگر زندگی باجی و کدخدا، زن و مردی کهنسال است که علی رغم احداث سدی عمرانی در منطقه و زیر آب رفتن بخشی از زمین های اطرف خانه شان و هم چنین مهاجرت هماسایه ها، بر ماندن در خانه خود مصر هستند و به تقاضای مسئولن برای عزیمت به جای بهتر و امن تر پاسخ رد داده اند.

در این تله فیلم بازیگرانی همچون سید جعفر شیخ احمدی، آسیه مرادی زر، مسعود یوسفی و... به ایفای نقش پرداخته اند.

alt

alt