سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

شما مکتب معماری اصفهان را معرفی می کند - صفحه محتوایی خبر

 

 

شما مکتب معماری اصفهان را معرفی می کند

مستند مکتبی ملقب به اصفهان در 3 قست 30 دقیقه ای به کارگردانی فرشاد احمدی دستگردی و تهیه کنندگی رسول هنرمند به سفارش صدا و سیمای مرکز اصفهان تولید و جمعه ها ساعت 18:30 از شبکه شما پخش می شود .

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، این مستند با هدف تمرکز در جلوه های گوناگون مکتب معماری  ایران که ملقب به اصفهان است، تولید شده و در هر قسمت از آن به شاخصه های هنر معماری سنتی ایران توجه شد ه است.

در این مستند از نرم افزارهای پویانمایی همچون After Effects، D MAX 3 و برای جلوه های ویژه از نرم افزارهای بوژو و کامباکشن نیز استفاده شده است و با احتساب بازسازی های 3بعدی، 2بعدی و جلوه های تصویری و فضاهای تاریخی برای تولید هر قسمت حدود یک ماه زمان صرف شده است.

لازم به ذکر است پخش این مستند ساعت 11 روز شنبه تکرار می شود.

برخی از عوامل تولید مستند در مکتبی ملقب به اصفهان عبارتند از:

تدوین: فرشاد احمدی دستگردی، لیلا شمسی / پویا نمایی 3بعدی: کیانوش کیجانی، سینا حلمی، مسعود صفدریان/ پویا نمایی 2بعدی: لیلا شمسی، فرشاد احمدی دستگردی/ پژوهش: فرضاد احمدی دستگری، نیما ولی بیگ، ابراهیم شیاسی ارانی / دستیاران تصویر: مسعود صولتی، امیر مکارم، عطا منصوری، همت منتظری/ تصویربردار: فرشاد احمدی دستگردی / سازنده و تنظیم قطعات آواز سنتی: مهران مراد صفوی / موسیقی: هومن همامی

alt

alt