سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

شما میزبان تولیدات نمایشی شمال و جنوب کشور - صفحه محتوایی خبر

 

 

شما میزبان تولیدات نمایشی شمال و جنوب کشور

تله فیلم های شعله در باد و گام آخر تولید صدا و سیمای مراکز گیلان و بوشهر 5 شنبه و جمعه از شبکه شما روی آنتن می رود.

شعله در باد به تهیه کنندگی و کارگردانی فرهاد مهرانفر در صدا و سیمای مرکز گیلان تولید شده و پنج شنبه ساعت 23 از شبکه شما پخش می شود.

شعله در باد روایت داستان زندگی شوکا است، دختر نوجوانی که پدر جنگلبانش را در مبارزه با قاچاقچی‏ های چوب از دست داده، در روستای شوکا دبیرستانی برای ادامه تحصیل وجود ندارد، اکنون او ناچار است به مدرسه‏ ای شبانه‏ روزی برود، حیران مخالف رفتن اوست. اهالی و بزرگان روستا جمع می شوند تا حیران را راضی به مدرسه رفتن شوکا ‏کنند و.......

مصطفی تقوی‌ امشه، سحر عقیلی، مریم دلخواسته، سولماز محمدی، سیدعلی امیدوار، عباس آستانه از استان گیلان و احمد بازماندگان قشمی، سیما پورسالاری و مریم نحوی از استان هرمزگان بازیگران این تله فیلم هستند.

فیلم تلویزیونی گام آخر به کارگردانی اکبر تدبیری و تهیه کنندگی محمدحمزه ای در صدا و سیمای مرکز بوشهر تولید شده که جمعه ساعت 13:10 از شبکه شما روی آنتن می رود.

این فیلم با موضوع دفاع مقدس ساخته شده و بازیگرانی همچون کیوان محمود نژاد، امید آهنگی، مجید مشیری، فلور نظری و... به ایفای نقش پرداخته اند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: فرزاد جوان دردانه ای است که پدر و مادرش بخاطر اعزام به خدمت و جنگ تحمیلی مقدمات فرار قاچاقچی او را مهیا می کنند ولی فرزاد دستگیر می شود و به مرکز آموزش اعزام می گردد، آنجا با حمید همبازی دوران کودکی اش که فرمانده آن ها است روبرو می شود و رفته رفته روحیه جهاد پیدا می کند. پس از پایان دوره آموزشی عازم جبهه می شود و...

alt

alt