جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

شناسایی راننده مزاحم در رادیو مهاباد - صفحه محتوایی خبر

 

 

شناسایی راننده مزاحم در رادیو مهاباد

«راننده مزاحم» عنوان نمایشی است که به مدت 30 دقیقه از صدای مرکز مهاباد به تهیه کنتدگی و کارگردانی شهرام میکائیلی تولید و پخش می شود.

داستان این نمایش اینگونه است که مدتی است خودرویی ناشناس شب ها مقابل درب آپارتمان محل سکونت عباس پارک می شود. کسی از اهل ساختمان و حتی ساکنان محل، مالک خودرو را نمی شناسند و به دلیل اینکه خودرو شب ها دیر وقت پارک و معمولا صبح خیلی زود از مقابل درب برداشته می شود، موفق به دیدن و صحبت با صاحب خودرو نمی شوند. این قضیه هرشب تکرار می شود و بارها اتفاق می افتد. یک بار یکی از ساکنان ساختمان دیر وقت به منزل بازگشته و نمی تواند خودرو خود را به داخل پارکینگ ببرد. در یکی ازشب ها نیمه شب حال همسر عباس آقا که پا به ماه است بد می شود و او با عجله می خواهد همسر خود را به بیمارستان منتقل کند اما متاسفانه خودرو ناشناس دوباره در مقابل درب پارک شده است، عباس ناراحت و پریشان به دنبال صاحب خودرو زنگ تک تک واحدها را میزند اما خبری از صاحب ماشین نیست. اهالی ساختمان هم ازاتفاق پیش آمده و صاحب خودرو ناراحت شده و تصمیم می گیرند فردای آن روز صاحب خودرو را هرطور که شده پیدا کنند و...

فرهاد ایران پناه، پروین ملک زاده، کبری هنرزاد، جواد رعدی، سحر مهربانی ، مناف ایران پناه هنرمندانی هستند که در این نمایش ایفای نقش می کنند.

alt