جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

شوخ طبعی اصفهانی ها به رنگ انیمشن در می آید - صفحه محتوایی خبر

 

 

شوخ طبعی اصفهانی ها به رنگ انیمشن در می آید

انیمیشن ماجراهای میرزا بلد  در 13 قسمت 7 دقیقه ای به کارگردانی و تهیه کنندگی الهام مرتضوی در صدا و سیمای مرکز اصفهان تهیه و تولید می شود.

 مرتضوی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: یکی از بارزترین خصوصیات شخصیتی اصفهانی ها, شوخ طبعی و بذله گویی آنهاست. ماجرای این مجموعه  نیز الهام گرفته از یکی از شخصیت ها ی اصفهانی است.

وی افزود: این شخص علاوه بر دارا بودن خصیصه شوخ طبعی, دارای آگاهی ودانایی است که از آن در رفع مشکلات مردم استفاده می کند.

وی ابراز داشت: در این مجموعه انیمیشن هر قسمت به ماجراهای متفاوت می پردازد که محور اصلی هر داستان همین شخصیت (میرزابلد) است.

مرتضوی با اشاره به اینکه انیمیشن ماجراهای میرزابلد با تکنیک کات اوت کامپیوتری در دست تهیه است اظهار داشت: مرحله پیش تولید این کار حدود 10 ماه به طول انجامیده و پیش بینی می شود تا پایان سال جاری تمامی قسمت ها آماده پخش شود.

 alt

وی با بیان اینکه این مجموعه برای مخاطبین کودک , نوجوان و عام مناسب می باشد تصریح کرد: سعی شده است در هر قسمت علاوه بر جذابیت های محتوایی از تکنیک های خوب بصری استفاده شود تا مخاطب ارتباط بهتری را با این مجموعه برقرار کند.    

گفتنی است : این مجموعه را  فرهاد بردبار به رشته تحریر درآورده و مدیر امور خلاقه را امیرحسین صالحی  و طراح کاراکتر را محمد یوسفی بر عهده داشته است.

alt alt