جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

شوق داشتن فرزند پسر، زندگی سپید مردی را سیاه می کند - صفحه محتوایی خبر

 

 

شوق داشتن فرزند پسر، زندگی سپید مردی را سیاه می کند

فیلم تلویزیونی سپید و سیاه به تهیه کنندگی و کارگردانی امین امانی در صدا و سیمای مرکز کرمان تهیه و تولید می شود.

امانی در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه پیش تولید این تله فیلم از ابتدای بهمن ماه آغاز و به مدت 15 روز طول کشیده است گفت: بلافاصله پس از مراحل پیش تولید تصویربرداری شروع شد و به مدت 20 جلسه ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه مراحل فنی از اوایل اسفندماه آغاز خواهد شد بیان داشت: پس از تدوین، صداگذاری و موسیقی پیش بینی می شود تله فیلم سپید و سیاه تا پایان سال جاری آماده نمایش خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه این تله فیلم مضمونی اجتماعی دارد اظهار داشت: تله فیلم سیپد و سیاه داستان زندگی مردمی به نام عوض ( فردوس کاویانی ) را روایت می کند که صاحب یک گاوداری است. او چهار دختر دارد و همسرش نیز باردار است. این در حالی است که عوض در انتظار فرزند پسر است. با ورود ربابه به زندگی عوض، که از کارگران گاوداری است، اتفاقات فیلم آغاز می شود.

گفتنی است بازیگرانی همچون فردوس کاویانی، زهرا اسلامی، سجاد منصوری، محمود شهریارپناه، شیوا عدالتخواه، فاطمه درویش نژاد،مهناز ذی حیات و.... به ایفای نقش می پردازند.

عوامل دیگر این سریال عبارتند از:

نویسنده: فرهاد طب نوری / تصویربردار و نورپرداز: امیر مهرورزان / صدابردار: مجید پورغلام حسینی / طراح گریم: مهدی ملکی / برنامه ریز: شیوا عدالتخواه / دستیار اول کارگردان: حسن سالار/ بازیگردان: علی امانی / مدیر تولید: حسین امانی / ناظر کیفی: حمیدرضا شیروانیان / مدیرصحنه: کیان عدالتخواه، ایمان امانی .

alt 

alt