سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

شکرخند شیراز، نوروز 97 میهمان خانه ایرانی ها می شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

شکرخند شیراز، نوروز 97 میهمان خانه ایرانی ها می شود

شکرخند شیراز، نوروز 97 میهمان خانه ایرانی ها می شود

 

برنامه طنز «شکر خند» با حضور مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس کلید خورد و در 15 قسمت 30 تا 35 دقیقه ای روی آنتن خواهد رفت.

سهرابی، مدیر کل صدا و سیمای فارس در مراسم آغاز برنامه تلویزیونی طنز «شکر خند» گفت: این برنامه در مرحله اول بسیار گل کرد و در استان های دیگر هم مورد استقبال قرار گرفت.

مدیرکل صدا و سیمای فارس با ابراز امیدواری بر اینکه این برنامه در شبکه های مختلف در ایام نوروز 97 روی آنتن می رود، اظهار کرد: کودکان و نوجوانانی که در این برنامه به مشاعره می پردازند، سفیران استان فارس هستند.

سهرابی با اشاره به اینکه استان فارس همواره به شعر و ادب شناخته شده است، تاکید کرد: این برنامه ترکیبی تلویزیونی، مخاطبان زیادی خواهد داشت و در دوره گذشته بخش هایی از این برنامه در فضای مجازی دست به دست می شد و مورد استقبال قرار گرفت.

وی مجموعه شکرخند را از جمله برنامه های ترکیبی صداوسیمای فارس عنوان کرد و ادامه داد: این برنامه علاوه بر استان فارس با هماهنگی معاونت امور استان های سازمان صداوسیما در سایر شبکه های تلویزیونی نیز پخش خواهد شد.

مدیرکل صداوسیمای فارس در بخش دیگری از سخنانش با اذعان بر اینکه در حوزه فیلم و برنامه سازی برای کودکان، کمتر شاهد کارهای فاخر بوده ایم، گفت: یکی از رسالت های رسانه ملی تولید برنامه با محتوای تفریحی و سرگرمی است، اما در این زمینه به ویژه در ژانر کودک کمتر شاهد تولیدات فاخر بوده ایم که این برنامه تلاش می کند گامی برای رفع این کمبود بردارد.

سهرابی در ادامه با اشاره به شعار محوری صداوسیمای مرکز فارس مبنی براینکه این شبکه، شبکه «تمدن و فرهنگ ایرانی» است، تصریح کرد: سازمان صداوسیما با توجه به سابقه و پیشینه این استان انتظارات و توقعات خاصی از این مرکز دارد و این انتظار طبیعی است؛ چراکه استان فارس دارای تاریخ، فرهنگ، هنر و میراث طبیعی و گردشگری قابل توجهی است.

وی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به اینکه صداوسیمای مرکز فارس در رتبه بندی های سازمانی برای تولید برنامه های نوروز، مقام نخست را از آن خود کرده است، گفت: برنامه طنز شکرخند تحفه ای از دیار فارس برای سایر مردم ایران زمین است.