جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

شکوه بصیرت در صدا وسیمای مرکز گهگیلویه و بویراحمد - صفحه محتوایی خبر

 

 

شکوه بصیرت در صدا وسیمای مرکز گهگیلویه و بویراحمد

شکوه بصیرت در صدا وسیمای مرکز گهگیلویه و بویراحمد

 

 صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد درسالروز حماسه دشمن شکن  9 دی  برنامه‌های متفاوتی برای عظمت این رویداد تاریخی برنامه‌های متنوعی بر روی آنتن می‌برد.

 به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، صداوسیمای استان باهدف تبیین و تحلیل زوایای آشکار و ناپیدای حماسه عظیم مردمی 9 دی، با تولید و پخش برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی، گزارش و برنامه‌های خبری و تولیدات فضای مجازی، اطلاعات مفیدی را برای افزایش بصیرت و آگاهی به مخاطبان خود ارائه میدهد.

 سیمای  شبکه استانی دنا  با رویکرد تبیین اهمیت بصیرت و آگاهیبخشی، ولایتمداری و پیوند ناگسستنی امت با ولایت با ویژه برنامه «حماسه بصیرت» و با هدف بصیرت افزایی، تبیین نقش رهبر معظم انقلاب اسلامی در مصون سازی و پیشرفت جامعه دینی و بازنمایی نقش مردم در تحکیم انسجام و امنیت ملی با استقرار واحد سیار در بین راهپیمایان و در برنامه بهون مهر و کوله پشتی با تشریح ابعاد قیام 9 دی به طور زنده حضور حماسی مردم ولایتمدار کهگیلویه و بویراحمد را از ساعتت 9 صبح تا پایان مراسم راهپیمایی را به روی آنتن میرود.

صدای شبکه استانی دنا در برنامه ((شکوه بصیرت)) و دیگر برنامه‌های روتین خود از ساعت 9 صبح تا پایایان مراسم راهپیمایی به طور زنده به این رویداد تاریخی را با ارتباط با شهرستانهای استان ابعاد این راهپیمایی  تاریخی رابه به ه آنتن می‌برد.

در حوزه خبرشبکه استانی دنا 3 گروه از خبرنگاران شبکه استانی دنا به پوشش این حماسه تاریخی در شهر یاسوج  می‌پردازند و ارتباط خبری با  خبرنگاران آزاد 13 شهرستان و دفاتر خبری درشهرستانهای کهگیلویه، گچساران، باشت، لنده، چرام، سی سخت و پاتاوه  برای پوشش خبرها و تجمع روز نهم دی،  و انعکاس این رویداد مهم نیز از دیگر اقدامات این معاونت به شمار میآید.
معاونت فضای مجازی این مرکز نیز به مناسبت گرامیداشت حماسه 9 دی و هفته بصیرت به تولید پوستر، اینفوگرافیک، عکس نوشت، ویدئوگرافی، تولید و تأمین موسیقی تصویر و فتوکلیپ، برگزاری عکس واره مردمی، جریان سازی در شبکه‌های اجتماعی، ایجاد صفحه ویژه در وب سایت مرکز،  معرفی برنامه‌های رادیو و تلویزیون در بستر فضای مجازی و بارگذاری محتواهای تولید شده در وب سایت مرکز وپیامرسانی نیز در این روز مهم می‌پردازد.