جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

صابر از بی راهه به شما می آید - صفحه محتوایی خبر

 

 

صابر از بی راهه به شما می آید

تله فیلم های صابر و بی راهه تولید صدا و سیمای مراکز اصفهان و فارس به ترتیب 5 شنبه و جمعه از شبکه شما روی آنتن می رود.

تله فیلم صابر به کارگردانی جهانبخش سلطانی و تهیه کنندگی مجید عکاف زاده در صدا و سیمای مرکز اصفهان تهیه و تولید شده است  که 5 شنبه 13 اسفند ماه ساعت 23 از شبکه شما پخش می شود.  

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: مش صابر بازنشته آموزش و پرورش برای پرداخت هزینه سفر حج خود به اصفهان آمده اما تمام مدارک و پول هایش را می دزدند در این حال مش صابر برای به دست آوردن مدارک و پول هایش به دنبال دزدها می رود.

گفتنی است در این تله فیلم بازیگرانی همچون جهانبخش سلطانی، مهدی باقربیگی، محمد علی میاندار، سامرند معروفی، اسماعیل موحدی، شیرین صمدی، بیژن رافعی، آزاده ریاضی، پوراندخت مهیمن،به ایفای نقش پرداخته اند.

همچنین تله فیلم بی راهه به کارگردانی مهدی قاسمی و تهیه کنندگی سیروس حمیدی در صدا و سیمای مرکز فارس تهیه و تولید شده است که جمعه 14 اسفند ساعت 13 از شبکه شما روی آنتن می رود.

داستان این فیلم در مورد حسن مستأجر خانه اي قديمي است كه نادر در آن به عنوان آشپز مشغول به كار شده است. خانه اي كه به ناصر عتيقه فروش تعلق دارد كه با دلالان و قاچاقچيان عتيقه ارتباط دارد و در پي تصاحب لاله هاي عتيقه ي خواهرش است.

حمید مظفری،اضغر همت، زهرا سعیدی، افسر اسدی، نسرین نکیسا، مهدی پرویش، محمد علی سلیمان تاش و علی نیکو منش در این فیلم به هنرنمایی می پردازند.

alt

alt