جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

صادقی جهانی: اردبیل میزبان همایش پیرغلامان اباعبدالله خواهد بود - صفحه محتوایی خبر

 

 

صادقی جهانی: اردبیل میزبان همایش پیرغلامان اباعبدالله خواهد بود


به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل ، مدیران و مسئولان صدا و سیمای مرکز اردبیل با نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار نماینده ولی فقیه در استان با قدردانی از عملکرد صدا و سیمای مرکز اردبیل، زدودن جهالت، افزایش بلوغ فکری، کنترل امیال، افزایش احساس جمعی و شناساندن ابعاد و فلسفه انقلاب شکوهمند اسلامی به جوانان را از جمله وظایف رسانه ملی دانست.

حجت الاسلام و المسلمین عاملی انعکاس مسائل و مشکلات مردم و جامعه به مسئولان و یافتن راهکارهای حل مسائل را از وظایف صدا و سیما دانست. 

نماینده ولی فقیه در استان تقویت زبان، آداب و سنت های بومی و محلی را از دیگر وظایف دست اندرکاران رسانه ملی دانست و افزود: تقویت زبان های محلی رکنی برای تقویت زبان ملی است.

حجت الاسلام و المسلمین عاملی گفت: صدا و سیما باید با برنامه ریزی مناسب عدالت اجتماعی، ولایت فقیه، تحکیم نهاد خانواده و مسائل کلان کشوری را به نحو احسن در جامعه نهادینه کند و با هوشیاری تمام در مقابل جنگ رسانه ای دشمنان بایستد.

صادقی جهانی مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز در این دیدار، احداث و افتتاح ساختمان شهدای رسانه ملی، استودیوی بزرگ تلویزیونی شمالغرب کشور، چند استودیوی رادیویی، فرستنده دیجیتال شهرستانهای نمین، سرعین، نیر و ایستگاه خروسلو را از برنامه های امسال صدا و سیمای مرکز اردبیل عنوان کرد و از برگزاری همایش پیرغلامان در 15 آبان ماه امسال در اردبیل خبر داد.

alt

alt