جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

صدای استان ها همپای خالقان حماسه سیاسی - صفحه محتوایی خبر

 

 

صدای استان ها همپای خالقان حماسه سیاسی

مراکز رادیویی استان ها روز برگزاری انتخابات بیش از 368 ساعت برنامه تولید و پخش کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، مدیرکل صدای استان ها با بیان این خبر با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده برای انعکاس مطلوب روند یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری مهمترین محورهای این برنامه را اجرای دستورالعمل های انتخاباتی، ارزیابی برنامه های تولید شده، پشتیبانی و آماده سازی مطالب، موسیقی و کلام ویژه انتخاباتی و برنامه ریزی برای ارتباطات زنده بین استانی و ملی بیان کرد.

ابوالفضل معصومی فر مهمترین بخش فعالیت های صدای مراکز را در روز 24 خرداد ماه بیان کرد و افزود: در این روز در مجموعه 598 ارتباط بین مراکز استانی و شبکه های ملی به مدت 80 ساعت برقرار شد که در بین مراکز مرکز همدان با 19 مورد بیشترین ارتباط را با شبکه های سراسری و مرکز آذربایجان غربی با 28 مورد بیشترین ارتباط با دیگر مراکز استانی را برقرار کردند.

معصومی فر با قدردانی از تلاش همکاران صدای استان ها گفت:

alt

با آغاز زمان رای گیری تا پایان ساعت 23 روز انتخابات در مجموعه 368 ساعت برنامه در صدای مراکز استان ها تولید و پخش شد که شامل خبر رسانی، راس هر ساعت، ارائه گزارش از مراکز اخذ رای در مرکز استان، شهرستان ها، بخش ها و روستاها، ارتباط با سایر مراکز استانی و شبکه های سراسری و سرودهای ملی و حماسی و همچنین آنونس های تهییجی بود.

مدیرکل صدای استان ها پشتیبانی محتوایی از مراکز استانی را از جمله مهمترین فعالیت های اداره کل بیان کرد و افزود: به منظور غنا بخشی به برنامه های تولیدی و زنده، 2 حلقه لوح فشرده شامل پیام نمایندگان مجلس خبرگان استان ها به همراه پیام مراجع تقلید در خصوص ضرورت شرکت در انتخابات، آلبوم "میزان رای ملت است" حاوی 72 آنونس و 21 میان برنامه، قطعات موسیقی و آنونس های انتخاباتی تولید مراکز سیستان و بلوچستان، اصفهان، فارس، سمنان، خراسان  و جدول چگونگی ارتباط مراکز با شبکه های سراسری به تمامی مراکز ارسال شد.

معصومی فر در ادامه با اشاره به ارزیابی های انجام شده در خصوص ارتباطات مستقیم مراکز با یکدیگر و شبکه های ملی گفت: در روز برگزاری انتخابات در مجموعه 361 ارتباط بین استانی به مدت 51 ساعت و 36 دقیقه برقرار شد. این میزان برای ارتباط با شبکه های ملی با 237 ارتباط 27 ساعت و 40 دقیقه بوده است که در این میان مراکز آذربایجان غربی، خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان و کرمانشاه در بخش ارتباط بین استانی با 28، 21 و 18 مورد بیشترین ارتباط را برقرار کردند.

مدیرکل صدای استان ها تصریح کرد بر اساس همین ارزیابی ها برنامه های انتخاباتی مراکز مهاباد با میانگین 71/57، سمنان 69/92 و همدان با69/65، چهارمحال و بختیاری 68/79 و فارس 68/46 بیشترین امتیازات را کسب کردند.