سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

صدای سمنان 20 ساعته شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

صدای سمنان 20 ساعته شد

با حضور ابوالفضل معصومی فر مدیر کل مرکز صدای استانهای سازمان صدا و سیما، سعدالدین فرماندار شهرستان سمنان، شریفی فر مدیر کل صدا و سیما و جمعی از مسئولان، استادان و کارشناسان، هنرمندان و کارکنان این مرکز پخش برنامه های صدای مرکز سمنان بصورت رسمی 20 ساعته شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان معصومی فر در این مراسم از فعالیت 36 شبکه محلی در کشور خبر داد و گفت: بر اساس آمار، مخاطبان شبکه های استانی 4 برابر بیشتر از شبکه های سراسری است که این نشان از اهمیت احیاء فرهنگ ها، سنت ها و گویش های محلی نزد مخاطبان و اهتمام رسانه ملی به این مهم است .

ابوالفضل معصومی فر پوشش شبکه های استانی صدا در کشور را 100 درصد اعلام کرد، افزود: برنامه های شبکه های استانی صدا به 24 ساعت افزایش می یابد .

در این مراسم رمضانعلی شریفی فر مدیر کل صدا و سیمای مرکز سمنان نیز حرف زدن با زبان مردم را حق شنوندگان برنامه های استانی دانست و گفت: از بهار سال آینده نیمی از برنامه های رادیویی سمنان با گویش های محلی پخش می شود .

وی بیان داشت: مخاطبان برنامه های رادیویی مرکز سمنان از این پس تا 24 ساعت می توانند برنامه های شبکه را بشنوند .

در پایان این مراسم از کارشناسان و اساتیدی که در برنامه های رادیویی همکاری دارند تقدیر شد و در ادامه از عوامل موفق شبکه استانی صدا در شش ماهه نخست سال جاری به رسم یادبود تجلیل گردید .

alt

alt