سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

صدای شبکه آفتاب، چهارده ساله شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

صدای شبکه آفتاب، چهارده ساله شد

جشن چهاردهمین سالروز افتتاح صدای شبکه آفتاب با حضور معصومی فر، مدیرکل صدای استان های سازمان صداوسیما و جمعی از مسئولین استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای استان مرکزی، مدیرکل صدای استان ها در این مراسم، زنده نگه داشتن حیات فرهنگی، لهجه و گویش محلی استان ها را از جمله مهمترین رسالت های شبکه رادیویی استان ها برشمرد.

معصومی فر ارتقای رتبه صدای شبکه آفتاب را به رتبه سوم مراکز، قابل تحسین دانست و از تلاش مجدّانه حوزه معاونت صدای مرکز تشکر و قدردانی کرد. ایشان با تأکید بر توجه به رضایت مخاطب، اهتمام به علاقه و نیاز شنوندگان را برای برنامه سازی، لازم و ضروری دانست.

قربانی جم، مدیرکل مرکز نیز در این مراسم با اشاره به موفقیت های اخیر مرکز در حوزه های مختلف، صمیمیت و وحدت میان کارکنان مرکز را مثال زدنی، توصیف کرد و از جدیّت همکاران برای ارتقاء برنامه های مرکز خبر داد.

قربانی جم استفاده از ایده ها و نظرات نخبگان و فرهیختگان استان در امر برنامه سازی را ضروری عنوان کرد و افزود: «با تولید برنامه های جذاب و پرمحتوا، مخاطبان شبکه آفتاب رو به افزایش است»

وی با اشاره به تعامل مناسب رسانه استانی با ستاد سازمان و مدیران استان، بهره گیری از این ظرفیت را برای بالا بردن کیفیت تولیدات یادآور شد.

در ادامه این مراسم، ضمن اعلام پخش 20 ساعته صدای شبکه آفتاب، پخش آزمایشی فرستنده جدید AM رادیوی استان، آغاز و سه فرستنده FM رادیوی استان در شهرستان های خمین، دلیجان وزرندیه، افتتاح و از یکصد اثر رادیویی «قصه های سرزمین من» رونمایی شد.

لازم به ذکر است فرستنده جدید AM رادیوی استان با توان مصرفی کم، راندمان بالا، قابلیت ماژولار و امکان پخش صدای دیجیتال، با فناوری ایرانی، مورد بهره برداری قرار گرفته است. ضمناً با افتتاح سه فرستنده FM رادیوی استــان در شهرستان های خمین، دلیجان و زرندیه، پوشش FM رادیوی استان از 61 درصد به 81 درصد افزایش یاقت.

در پایان مراسم نیز از همکاران برتر صدای استان و تعدادی از کارشناسان و مخاطبان پیشکسوت رادیوی استان، با اهداء لوح و هدیه، تقدیر شد.

alt

alt