سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

صدای " قدم های آسمانی " از رادیو اترک شنیده می شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

صدای " قدم های آسمانی " از رادیو اترک شنیده می شود

قدم های آسمانی عنوان مستندی رادیویی است که به همت صدای اترک تهیه و تولید شده است .

محسن زاهد احمدی مدیر روابط عمومی این مرکز در این باره افزود: مستند رادیویی "قدم های آسمانی" با موضوع پیاده روی زائران حرم مطهر حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و به همت گروه معارف صدای خراسان شمالی تهیه و تولید شده است .

وی با بیان اینکه این مستند رادیویی بر اساس حرکت پیاده روی زائران حرم هشتمین اختر امامت، حضرت امام رضا (ع) ساخته شده است گفت: زائرانی که برای رسیدن به موسم عزاداری های سالروز رحلت حضرت رسول (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و حضرت امام رضا (ع) با پای پیاده فرسنگ ها و کیلومترها راه را در هوای سرد پائیزی از دور و نزدیک طی می کنند سوژه این مستند قرار گرفته اند.

مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی با اعلام اینکه مستند " قدم های آسمانی " در مدت زمان ده روز همراهی تهیه کننده آن با زائران تهیه شده است افزود: تهیه کنندگی و گزارشگری این مستند بر عهده محمد ولیزاده بود که از مدخل و ورودی استان خراسان شمالی در ابتدای جنگل گلستان به سمت حرم امام رضا (ع) جمعی از زوار علی بن موسی الرضا (ع) را همراهی کرده است .

alt

زاهد احمدی اضافه کرد: از دیگر عوامل تهیه و تولید مستند " قدم های آسمانی " می توان به خانم مریم نیازی به عنوان نویسنده و خانم نسرین شاکری به عنوان دستیار تهیه کننده اشاره کرد .

وی افزود: این مستند رادیویی در مدت زمان 30 دقیقه تولید شده و تهیه کننده در آن علاوه بر مصاحبه با جمعی از زائران پیاده، از صدای تلفن گویای حرم مطهر رضوی و مصاحبه با برخی کارشناسان مذهبی و مسئولان ذیربط با این موضوع بهره گیری کرده است .