جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

صدا وسیمای شبکه هامون در سوگ شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی - صفحه محتوایی خبر

 

 

صدا وسیمای شبکه هامون در سوگ شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی

صدا وسیمای شبکه هامون در سوگ شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ویژه برنامه هایی را تهیه و تدارک دیده است .

صدا وسیمای شبکه هامون در سوگ شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی

 به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، صدا وسیمای شبکه هامون با ویژه برنامه "سردار دل ها" در سه روز عزای عمومی از ساعت 20:30 تا 22 همراه بینندگان خواهد بود. این برنامه با دعوت از کارشناسان، همرزمان و یادگاران جبهه وجنگ یاد و نام شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی خواهند داشت .

ارسال پیام های تسلیت طوایف وسران مختلف از سرتاسر استان، ارتباط اینترنتی با همرزمان سردار حاج قاسم سلیمانی و ارتباط با سایر شبکه های استانی از جمله کرمان وپخش سخنان شهید وکلیپ های تصویری از مجاهدت ها و رشادت های ایشان در سال های 8 سال دفاع مقدس از بخش هایست که در برنامه سردار دلها به تهیه کنندگی علی هاشمی واجرای ابوذر طاهری، علیرضا کیخایی و وحیده سلطانی نیا با گزارشگری سمیه آخوندی خواهید دید .                                                                 

صدای شبکه استانی هامون نیز با برنامه "سردار زنده است" از ساعت 17:30 دقیقه تا 19 تا 3 روز عزای عمومی همراه شیفتگان و عاشقان شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی خواهد بود . این برنامه با دعوت از سرداران و همرزمان شهید بزرگوار اسلام حاج قاسم سلیمانی صلابت ها و دلاورمردی های او را مرور و از خاطرات روزهای جبهه وجنگ بیان خواهند نمود . این برنامه را حامد بیجاری با اجرای وحیده نوکندی وفرشاد مختاری بر عهده خواهند داشت .