سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

صدا و سیمای البرز همراه با مردم استان در نوروز 1400 - صفحه محتوایی خبر

 

 

صدا و سیمای البرز همراه با مردم استان در نوروز 1400

صدا و سیمای البرز همراه با مردم استان در نوروز 1400

 

صدا و سیمای مرکز البرز ویژه برنامه های نوروز را اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، نوروز البرز، ویژه برنامه ای است که سیمای البرز به مدت 240 دقیقه برای آغاز سال نو تهیه و تدارک دیده است.
ضبط این برنامه در محل کاخ سلیمانیه و از ساعت 10:30 الی 14 به طور زنده و مستقیم با مخاطبان البرزی همراه خواهد بود.
استند آپ کمدی ، اجرای موسیقی ، گفتگو با هنرمندان استان ، نمایش خیمه شب بازی ، حافظ خوانی  و گزارش های مردمی از جمله بخش های نوروز البرز است . تهیه کنندگی این برنامه را حامد توکل به عهده دارد...
از دیگر برنامه های سیمای البرز ، مسابقه ستاره چین است که به صورت تلفنی و مستقیم به روی آنتن می رود. معرفی جاذبه های گردشگری و مفاخر استانی از جمله اهداف این مسابقه است .
کودکان و نوجوانان البرزی نیز با ویژه برنامه ی بومرنگ هر روز ساعت 18 به مدت 50 دقیقه می توانند بیننده ی برنامه خود باشند. بخش های نمایشی و آموزشی ، استان شناسی ، معرفی کتاب های کاربردی و آموزنده به همراه حضور کودکان در برنامه از قسمت های بومرنگ در ایام نوروز 1400 می باشد. مسعود مهدی تهیه کننده و بهاره سلیمانی اجرای برنامه را به عهده دارد.
همچنین طبق روال, سیمای البرز، ماه نشین را متناسب با ایام نوروز پخش خواهد کرد. ماه نشین هر شب از ساعت 21:45 الی 23 با مخاطبان خود همراه خواهد بود.
گزارش های طنز ،مستند های کوتاه از مفاخر البرز ،آشنایی با بازی های طنز بومی و محلی ، حضور چهره های استانی و پخش مستند شهدای مدافع سلامت از قسمت های ماه نشین است که در ایام نوروز تهیه و تولید می شود.
حر اصغری تهیه کنندگی و محمد نجفی اجرای برنامه را به عهده دارند.
برنامه سازان رادیویی نیز در روز 30 اسفند و هنگام تحویل سال 1400 با ویژه برنامه ی تحویل بهار از ساعت 9 الی 14 به طور زنده و مستقیم همراه شنونده های البرزی خواهند بود.
صدای پای بهار نیز دیگر برنامه رادیویی است که از 23 اسفند لغایت 28 اسفند از ساعت 9 الی ۱۱ صبح و برنامه موسم گل از ساعت 16:15 الی 19 به طور زنده و مستقیم برای شنونده های همیشه همراه رادیو البرز تهیه و پخش خواهد شد.
ساز بهار در ایام نوروز هر روز از ساعت 17 الی 19:30 با ایجاد فضایی مفرح و شاد، سرگرم  کننده و معرفی آیین و آداب نوروزی اقوام ایرانی با حضور کارشناسان در برنامه رادیویی، ویژه ی نوروز تهیه و تولید شده است.
برنامه" در کوچه باغ البرز "در ایام نوروز ، نیز از ساعت ۱۰ تا ۱۲:۳۰ به صورت زنده پخش خواهد شد.
در شب تحویل سال نیز ویژه برنامه یک قدم تا بهار تولید شده است که به مدت 150 دقیقه از ساعت 21:30 الی 24 از رادیو البرز پخش خواهد شد.
تولید کلیپ های متنوع موسیقایی، تولید 6 مستند از هنرمندان فقید نامی کشور در البرز، انتشار 10 موشن گرافیک سفرنامه در استان البرز، تقطیع و انتشار 7 آیتم از هفت سین سفره نوروزی، کلیپ نوروز با شهدای گمنام همچنین تقطیع مستند سمنو در البرز، مستند نوروز در زور خانه و نوروز خوانی از جمله برنامه هایی است که فضای مجازی صدا و سیمای البرز برای نوروز 1400 تهیه و تدارک دیده است .