سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

صدا و سیمای مرکز البرز در ماه مبارک رمضان (از سحرگاه تا لحظه افطار در البرز) - صفحه محتوایی خبر

 

 

صدا و سیمای مرکز البرز در ماه مبارک رمضان (از سحرگاه تا لحظه افطار در البرز)

صدا و سیمای مرکز البرز در ماه مبارک رمضان (از سحرگاه تا لحظه افطار در البرز)


صدا و سیمای مرکز البرز در ماه مبارک رمضان با برنامه های متنوع، مهمان خانه های البرز نشینان خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی مرکز البرز، امسال هم رادیو و تلویزیون البرز لحظات معنوی سحر و افطار را برای مخاطبان خود با برنامه های متنوع  رقم خواهد زد.
در حوزه سیما ویژه برنامه ماه عاشقی با رویکرد ارشادی تربیتی در 30 برنامه 50 دقیقه ای به تهیه کنندگی علی حشمتی به روی آنتن سیما خواهد رفت، روزی حلال، معتمد محل، مادرانه، سفره دل و گذری بر نهج البلاغه از بخش های مختلف این برنامه بوده که هر روز حوالی ساعت 19 لحظات ناب افطار را برای بینندگان به ارمغان می آورد.
همچنین ویژه برنامه نسیم سحر برای لحظات سحرگاهی بینندگان به تهیه کنندگی جلیل رضایی با رویکردی معنوی در 30 برنامه بصورت زنده از آستان مقدس امامزاده حسن (ع) کرج به روی آنتن می رود. از بخش های این برنامه می توان به حکایات، مناجات، سخنرانی، آوای منبر، دعای سحر و ... اشاره کرد.
پخش زنده جز خوانی ترتیل قرآن کریم نیز در ایام ماه مبارک رمضان از امامزاده حسن (ع) کرج از دیگر برنامه های این ایام در حوزه سیما می باشد.
رادیو البرز هم با ویژه برنامه هایی همچون قرار عاشقی ویژه سحر به تهیه کنندگی علی بیگی و مصطفی بیات و نیز همه دعوتیم ویژه لحظات افطار به تهیه کنندگی الهه بیات و لیلا مؤیدی برای مخاطبان رادیو به روی آنتن خواهد رفت.