جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

صدا و سیمای مرکز زنجان همگام با نجوای شب زنده داران در لیالی با عظمت قدر - صفحه محتوایی خبر

 

 

صدا و سیمای مرکز زنجان همگام با نجوای شب زنده داران در لیالی با عظمت قدر

صدا و سیمای مرکز زنجان همگام با نجوای شب زنده داران در لیالی با عظمت قدر


امسال ویژه برنامه های لیالی باعظمت قدر امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا با محدودیتهایی روبرو بوده و رسانه استانی نیز تدابیر خاصی را برای پوشش برنامه های این شبها اندیشیده و ویژه برنامه هایی  با هدف تبیین اهمیت این شب ها و تاثیر معنوی توسل در این ایام ، تشریح سیره و روش امیرالمومنین(ع) در طول حیات با برکتشان همزمان با شب های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان از شبکه اشراق و صدای مرکز زنجان پخش خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها،  پخش زنده مراسم احیاء شب نوزدهم ماه مبارک رمضان از ساعت23و سی دقیقه الی2:30بامداد با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین خاتمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان،  مداحی و مناجات حضرت امیر از صحن مطهر امام زاده سید ابراهیم(ع) زنجان آغاز و با قرائت دعای پر فیض جوشن کبیر  از شبکه اشراق ادامه خواهد یافت.
همزمان با شهادت مولای متقیان امام علی(ع) مراسم عزاداری و احیاء شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان با سخنرانی آیت اله حسینی زنجانی از ساعت23:30 از محل امامرزاده سید ابراهیم زنجان آغاز و تا ساعت2:30بامداد با قرائت دعای حضرت علی و جوشن کبیر تداوم خواهد یافت.
 مراسم احیاء شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان نیز از ساعت23 و سی دقیقه باسخنرانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان آغاز و با قرائت دعای جوشن کبیر از محل آستان مقدس امامزاده سید ابراهیم(ع) بصورت مستقیم از شبکه اشراق پخش می شود.
لازم به یاد آوری است که این برنامه معنوی همزمان از شبکه استانی صدای مرکز زنجان هم به سمع شنوندگان خواهد رسید.
همچنین سایر برنامه های روتین و زنده مانند ویژه برنامه های افطار و سحر با دعوت از کارشناسان حوزه و دانشگاه ضمن تبیین ابعاد شخصیتی امام علی(ع)، همگام با روزه داران مومن در ایم ایام خواهد بود .
خاظرنشان می شود مراسمات این شبها در امامزاده سیدابراهیم (ع) بدون حضور مردم برگزار خواهد شد .