سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

صدا و سیمای مرکز سمنان توسعه فنی داد - صفحه محتوایی خبر

 

 

صدا و سیمای مرکز سمنان توسعه فنی داد

صدا و سیمای مرکز سمنان توسعه فنی داد

صدا و سیمای مرکز سمنان توسعه فنی داد

با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی مقدم معاون امور مجلس و استان های سازمان صدا و سیما ، چند طرح در صدا و سیمای مرکز سمنان افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومي مرکز سمنان، موسوي مقدم در بازديد از واحد هاي مختلف صدا و سيماي مركز سمنان در جلسه شوراي اداري مركز گفت : صدا و سيماي مركز سمنان داراي توليدات باكيفيتي است . توليدات طبقه "ب" اين مركز مناسب است و تمركز روي توليدات اين طبقه يكي از برجستگي هاي مركز  است كه مي تواند بيشتر هم شود.

معاون امور مجلس و استان هاي سازمان صدا و سيما ، مركز سمنان را يكي از مراكز الگو و نمونه براي ساير مراكز عنوان كرد و افزود : مركزي كه سلامت دارد نشان از توانمندي و ظرفيت كاركنان آن است. اين مركز مي تواند در آينده جزو مراكز درجه يك كشور به حساب بيايد.

در ادامه مدير كل مركز در خصوص طرح هاي قابل افتتاح گفت: بهره برداري از ساختمان اداري 5 طبقه ، بازسازي كامل رژي استوديو هاي توليد و پخش سيما و تبديل آنها به سيستم ديجيتال و تجهيز سيستم نور استوديوي پخش سيما به پانتوگراف، بهره برداري از ساختمان آرشيو مركز ، بهره برداري از فرستنده هاي ديجيتال براي افزايش پوشش شبكه هاي تلويزيوني ديجيتال DVB-T از 55 به 85 درصد ، بازسازي ساختمان و تاسيسات ايستگاه هاي پرقدرت تلويزيوني و بهره برداري از لينك سيگنال رساني STM1 مابين مركز و ايستگاه پرقدرت ريونكوه در راستاي تحقق سيگنال رساني ايمن و مستقل از ماهواره جمعا با هزينه 111290 ميليون ريال از محل اعتبارات ملي و استاني به بهره برداري رسيد.