جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

صدا و سیمای مرکز سمنان در دهه کرامت - صفحه محتوایی خبر

 

 

صدا و سیمای مرکز سمنان در دهه کرامت

صدا و سیمای مرکز سمنان در دهه کرامت

 

صدا و سیمای مرکز سمنان در دهه کرامت و همزمان با میلاد مسعود فاطمه معصومه (س) و حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا المرتضی (ع) با ویژه برنامه های متنوعی با مردم استان همراه است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان سیمای این مرکز در برنامه زنده شبانه " فصل خندیدن" در این دهه ضمن دعوت از خادمان و زائران خاص امام رضا (ع) و حضرت فاطمه معصومه(س) ، گزارش هایی از جشنواره رضوی که در سمنان برگزار شد را منعکس می کند. گزارش دیدارهای خدام حرم رضوی با اقشار مختلف مردم  و حضور در بقاع متبرکه و بیمارستان ها در برنامه " در شهر" پخش می شود. همچنین در برنامه زنده صبح گاهی" یه صبح تازه" نیز با دعوت از دختران شایسته استان ضمن بررسی سیره عملی زندگی امام رضا (ع) و فاطمه معصومه(س) با دعوت از شاعران استان اشعاری در وصف امام رئوف در این برنامه تقدیم حضور بینندگان می شود. در شب میلاد امام رضا (ع) هم برنامه شبانه" شب چراغ" به صورت ویژه با دعوت از هنرمندان ، خادمان و زوار حرم رضوی ، شاعران آیینی و ... به صورت زنده از ساعت 21 الی 22 پخش خواهد شد.

ارتباط زنده با حرم رضوی و حضرت فاطمه معصومه(س) ، و پرداختن به سیره عملی زندگی این دو بزرگوار در برنامه های خانواده ، شیرین بیان ، کودک و ...  از دیگر یرنامه های سیمای مرکز سمنان در دهه کرامت است.

صدای مرکز سمنان هم با ویژه برنامه های " پابوس" و " لبخند گل " و 4 قسمت نمایش رادیویی ، عصر گاهی کوچه دلگشا ، برنامه شبانه " شب های نقره ای" ، عصر جمعه ، صبح بخیر قومس و ... با مخاطبان خود همراه است.

خبر مركز سمنان نیز با  پوشش خبري و اطلاع رساني برنامه ها و جشن هاي دهه كرامت سراسر استان سعی دارد اين برنامه ها به صورت گسترده و مطلوب در شبكه هاي استاني سيما و صداي مركز منعكس شوند.