سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری همراه با روزه داران در روز جهانی قدس - صفحه محتوایی خبر

 

 

صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری همراه با روزه داران در روز جهانی قدس

صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری همراه با روزه داران در روز جهانی قدس

 

همزمان با روز جهانی قدس، ویژه برنامه های مختلفی در صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری تولید و پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری: مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری گفت: ویژه برنامه تلویزیونی سیمای جهان بین به صورت پخش زنده،  با بهره گیری از دو واحد سیار و پرتابل و استفاده از تصاویر هوایی به انعکاس راهپیمایی مردم شهرکرد در این روز می پردازد.

آقای عظیمی افزود: این برنامه با رویکرد بررسی اهمیت ابعاد سیاسی و ایدئولوژیکی روز جهانی قدس، در بخش های کارشناس، سرود، حضور خواننده، گزارش، تصاویر و وله های گرافیکی، سخنان امام خمینی(ره)، کلام مقام معظم رهبری و انعکاس راهپیمایی مردم همیشه در صحنه شهرکرد، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را گرامی می دارد.

وی خاطر نشان کرد: هوشنگ رحیمی و علی شفیعی تهیه کنندگان واحدهای سیار مستقر در سطح شهر و بیژن علی بابایی
تهیه کننده برنامه زنده استودیو هستند که از ساعت8:30 دقیقه صبح تا 12 از سیمای جهان بین پخش می شود.

مدیرکل رسانه استانی به ویژه برنامه معاونت صدای مرکز در این روز با عنوان «حماسه حضور» اشاره کرد و گفت: این برنامه ضمن انعکاس حضور مردم استان در راهپیمایی روز قدس به تبیین اهمیت این روز در همبستگی و اتحاد جهان اسلام برای آزادی قدس شریف و ستم خواهی آزادگان در برابر بیداد و ظلم می پردازد.

آقای عظیمی افزود: برنامه «حماسه حضور» در بخش های گزارش از راهپیمایی مناطق مختلف استان، گفتار موضوعی، مباحث کارشناسی، سرود و ترانه های حماسی،کلام مقام معظم رهبری، گزارش، تلفن و پیامک های مخاطبان به تهیه کنندگی مهشید موسویان از ساعت8:30 دقیقه به مدت240 دقیقه از رادیو جهان بین پخش می شود.  

به گفته وی معاونت خبر صدا و سیمای استان هم در روز جهانی قدس با تولید و پخش بیش از دویست دقیقه برنامه خبری درقالب خبرهای مکتوب، گزارش های تلویزیونی و رادیویی ارسالی به تهران، ارتباط مستقیم با شبکه های ملی، برنامه های تولیدی و پخش محلی به انعکاس حضور راهپیمایان استان می پردازد.

مدیرکل صدا و سیمای استان پوشش خبرهای مربوط به محدودیت های ترافیکی مسیرهای راهپیمایی روز قدس با همکاری پلیس راهور، اعلام مسیرهای اتوبوس رانی برای جابجایی راهپیمایان، اعلام مسیرهای راهپیمایی به صورت صوتی، تصویری و گرافیکی، پخش بیانیه ها و اعلام آمادگی سازمان ها و نهادها برای حضور در راهپیمایی، انعکاس پیام های استاندار، نماینده ولی فقیه و مجمع نمایندگان استان و پوشش خبری برنامه های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را بخشی از رویکرد برنامه های خبری در این روز بیان کرد.

آقای عظیمی افزود: سازماندهی گروه های خبری در مسیر راهپیمایی شهرکرد به صورت زمینی و تصاویر هوایی هلی کم، پوشش جلوه های ویژه راهپیمایی، انعکاس راهپیمایی نقاط مختلف استان با استفاده از ظرفیت شهروند خبرنگاران افتخاری و سازماندهی سه گروه خبری در مرکز استان و 14 خبرنگار آزاد در شهرستان ها از دیگر فعالیت های معاونت خبر مرکز در این روز است.

وی همچنین اقدامات معاونت فضای مجازی صدا و سیمای استان همزمان با روز جهانی قدس را شامل برنامه ریزی ویژه برای تولید و انتشار محتوا در قالب های مختلف، ایجاد صفحه ویژه در وب سایت مرکز و بارگذاری محتوای تولیدی در کانال داخلی پیام رسان سروش و اپلیکیشن جهان بین همراه برشمرد.