سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

صدا و سیمای مرکز گیلان در ماه ضیافت الهی 25952 دقیقه برنامه تهیه و پخش کرد - صفحه محتوایی خبر

 

 

صدا و سیمای مرکز گیلان در ماه ضیافت الهی 25952 دقیقه برنامه تهیه و پخش کرد

صدا و سیمای مرکز گیلان در ماه ضیافت الهی 25952 دقیقه برنامه تهیه و پخش کرد

 

 صدا و سیمای مرکز گیلان با تهیه و پخش 25952 دقیقه برنامه در ماه ضیافت الهی به تعهدات خود عمل کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گیلان، رسانه استانی در لحظات ناب افطار و سحر ، لیالی پرفیض قدر ، روز قدس و سیمای این مرکز با تهیه و تولید 25952 دقیقه برنامه روزه داران شهید پرور استان را همراهی کرد.

سیمای مرکز گیلان در ماه ضیافت الله ،10570 دقیقه برنامه تولیدی، تامینی و میان برنامه تهیه و 1695 مورد زیرنویس پخش کرد . «میهمانی» و «نسیم سحری» ویژه برنامه های افطار و سحر شبکه باران بود و «ترتیل خوانی قرآن » برای نخستین بار از بقعه فاطمه اخری(خواهر امام رضا(ع)) به طور زنده پخش شد که سالهای گذشته از مصلی بزرگ امام خمینی (ره ) تهیه و پخش می شد. تفسیر قرآن آیت الله فلاحتی ،نماینده ولی فقیه در استان نیز هر شب پس از افطار از سیمای مرکز گیلان پخش شد. شبکه باران با پخش مراسم احیاء و ادعیه خوانی از مصلی بزرگ امام خمینی (ره ) و مهدیه رشت به طورزنده برنامه های شبهای پرفیض قدر را منعکس کرد. «فریاد بیداری» نیز عنوان ویژه برنامه روز قدس شبکه باران بود که از ساعت 8:30 همان روز با پخش گزارشهای مردمی ، گفتگو با مهمان و سرودهای ملی و محلی همدردی و حضور مردم بیدار دل استان را با مردم مظلوم فلسطین به تصویر کشید. در عید سعید فطر برنامه «نسیم شمالی» و جنگ شبانه «الا تی تی» به روی آنتن رفت.

رادیو گیلان در ایام صیام مجموعا 14758 دقیقه برنامه تهیه و پخش کرد . « نان و خرما » و « خودا خوانی» در لحظات افطار و سحر ، «ترتیل خوانی قرآن کریم» از بقعه متبرکه فاطمه اخری، «تفسیر قرآن » آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان ،  پخش زنده برنامه های ادعیه خوانی و شب زنده داری شبهای قدر از مهدیه رشت ، «روز همدلی » در یوم الله روز قدس، پخش «شکرانه طاعت» در دو نوبت صبح و عصر در تعطیلات عید سعید فطراز جمله ویژه برنامه های صدای مرکز گیلان در ماه مبارک رمضان بود.

معاونت خبر گیلان نیز 624 دقیقه گزارش خبری درخصوص شبهای قدر،فوائدو فضایل روزه داری، راهپیمایی روز قدس و عید سعید فطر تهیه و 66 موردگزارش ارسال به تهران در کارنامه خود در ماه میهمانی خدا به ثبت رساند .

معاونت فضای مجازی نیز از این ماه پر برکت بی نصیب نماند . طراحی 13 اینفوگرافی ،برگزاری مسابقه با موضوع ماه مبارک رمضان،تولید 20 پادکست،تولید و باز تولید 64 ویدئو کلیپ ویژه ماه مبارک، طراحی 7 عکس نوشته،و.. از جمله اقدامات این معاونت در ماه مبارک رمضان بود .