جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری میزبان مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات مراکز استان ها - صفحه محتوایی خبر

 

 

صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری میزبان مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات مراکز استان ها

صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری میزبان مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات مراکز استان ها

 

دوره آموزشی «فایروال» ویژه مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات مراکز استان ها، با حضور رئیس مرکز فناوری فضای مجازی به میزبانی صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری: این دوره آموزشی به همت واحد فناوری اطلاعات معاونت فنی مرکز چهار محال و بختیاری و با حضور 30 نفر از مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات مراکز استان ها از چهارم تیرماه به مدت چهار روز زیر نظر سید حسن مقدسی مدرس دوره برگزار می شود.

دکتر افشارنیا، مدیرکل مرکز با حضور در آئین آغاز این دوره آموزشی ضمن خیرمقدم به حضار و ابراز خرسندی از میزبانی مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات استان ها گفت: لازمه بهره گیری از آخرین فناوری های نوین آموزش های به روز است که منجر به توسعه فناوری فضای مجازی می شود و به ارتقای بهره وری در این حوزه کمک می کند.

رئیس مرکز فناوری فضای مجازی رسانه ملی نیز در این نشست ضمن قدردانی از میزبانی مرکز چهارمحال و بختیاری گفت: سرفصل های این دوره آموزشی بر اساس نیاز مراکز و افزایش بهره وری از امکانات موجود و توانمندی نیروی انسانی طراحی شده است.

دکتر عسگری مهمترین رسالت حوزه فناوری فضای مجازی را ایجاد، حفظ و گسترش زیرساخت ها برای تولید کننده محتوا دانست و با اشاره به ظرفیت های موجود گفت: بهره برداری مناسب از امکانات نرم افزاری، سخت افزاری، نیروی انسانی و آموزش های به روز ارتقای این حوزه را به همراه خواهد داشت.

همچنین با حضور رئیس مرکز فناوری فضای مجازی رسانه ملی از مدیر و کارکنان واحد فناوری اطلاعات صدا و سیمای استان چهارمحال و بختیاری تجلیل شد.