جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

صدا و سیمای گلستان معرف توانمندی های شهرستان علی آباد - صفحه محتوایی خبر

 

 

صدا و سیمای گلستان معرف توانمندی های شهرستان علی آباد

صدا و سیمای گلستان معرف توانمندی های شهرستان علی آباد

 

بمنظور بحث و تبادل نظر پیرامون هم اندیشی، هم افزایی، همدلی و همکاری درخصوص سیاست های اجرایی شهرستان علی آباد فرماندار این شهرستان با مدیر کل صدا و سیما استان گلستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، مدیرکل صداوسیما در این دیدار ضمن خیر مقدم با اشاره به ظرفیت بالای شهرستان علی آباد کتول افزود: شهرستان علی آباد با توجه به استعدادهای موجود در آن از ظرفیت های خوبی برای توسعه همه جانبه برخوردار می باشد .

منتظر حجت  پیشرفت و توسعه استان را یکی از مهمترین اهداف رسانه استانی عنوان نمود و اظهار داشت: رسانه استانی همواره تلاش داشته تا در راستای توسعه همه جانبه استان در بخش های مختلف قدم بردارد و در این راه توجه به شهرستان ها را در سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.

وی در ادامه بر آمادگی کامل صداوسیما برای بیان بیش از پیش ظرفیت ها، استعدادها و توانمندی های این شهرستان در حوزه های مختلف تأکید کرد.

مدیرکل صدا و سیمای در پایان با اشاره به اینکه صدا و سیما در زمینه ایجاد همگرایی در بین آحاد جامعه نقش مهمی ایفا می کند، گفت: باید با حداکثر توان نسبت به هم گرایی تلاش کرده و جلوی موضوعاتی که سبب هرگونه واگرایی می شود را بگیریم.

در ادامه این نشست فرماندار علی آباد کتول گفت : امروز رسانه استانی  با نگرشی هدفمند و حرفه ای به توسعه و پیشرفت درشهرستان ها کمک می کند.

هدایتی از همکاری وهمراهی رسانه استانی در انعکاس فعالیت های این شهرستان در زمینه های مختلف اجتماعی، مذهبی تقدیر وتشکرکرد و گفت: نقش صدا و سیما، مردم محوری و رسالت آن پیگیری مطالبات مردمی است و توانمندی ها و ظرفیت های این شهرستان به مدد صدا و سیمای مرکز گلستان معرفی شده است .

وی در پایان با بیان اینکه رسانه و اصحاب رسانه می توانند جامعه را به سمت امیدبخشی و آگاهی بخشی پیش ببرند، خواستار توجه خاص صدا و سیما به این شهرستان شد.