جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

صدا و سیما در سرعت بخشیدن به توسعه و رشد جامعه نقش ویژه ای داشته است - صفحه محتوایی خبر

 

 

صدا و سیما در سرعت بخشیدن به توسعه و رشد جامعه نقش ویژه ای داشته است

نماینده مردم نورآباد و رستم در مجلس شورای اسلامی دردیدار با مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس رسانه ملی را سازمانی مهم و تاثیر گذار دانست که در توسعه و رشد جامعه نقش خود را به خوبی ایفا کرده است .
دکتر گودرزی در این دیدار با اشاره به اهمیت صدا و سیما در آگاهی بخشی به مردم و همراه کردن آنها با سیاست های کشور در حوزه های مختلف لزوم تکمیل پوشش رادیویی و تلویزیونی در نقاط مختلف استان ازجمله حوزه انتخابیه خود را یادآور شد و افزود : در برخی از نقاط استان ازجمله روستاهای نورآباد و رستم علیرغم تلاش های صدا و سیمای فارس نیازمند راه اندازی ایستگاه های تلویزیونی جدید  برای ارائه خدمات رسانه ای با کیفیت دیجیتال هستیم .
وی مدیر کل صدا و سیمای فارس را فردی با تجربه رسانه ای خوب خطاب کرد که در مدت حضور خود منشاء خدمات مطلوب رسانه ای در دو حوزه برنامه سازی و فنی بوده است .
وی اظهار امیدواری کرد در دوره مدیریتی جدید رسانه ملی در کشور  به همت مدیر کل مرکز فارس  شاهد رشد بیش از پیش فعالیت رسانه ای در استان و به تبع آن شتاب گرفتن توسعه در فارس باشیم .
در این دیدار سهرابی با تبریک انتخاب دکتر گودرزی به عنوان نماینده مردم شریف حوزه انتخابیه نورآباد و رستم ، کسب اعتماد مردم را لطفی بزرگ از جانب خدا دانست و گفت امیدوارم با کار توام با ابتکار پاسخ در خوری به اعتماد مردم داده شود .
مدیر کل صدا و سیما در ادامه با اشاره به جایگاه رسانه ملی در بین رسانه های مطرح دنیا تولید آثار فاخر و پاک رسانه ای را از ویژه گی های رسانه جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود : مردم از نمایندگان خود توقع دارند تا در مقابل هجمه های پرشمار رسانه های بیگانه به دین و اخلاق و فرهنگ و ارزش هایشان صدا و سیما را حمایت و تقویت کنند تا این سازمان انقلابی نیزبتواند وظیفه پاسداری از دستاورد های انقلاب را بخوبی انجام دهد .
سهرابی با بیان اینکه پس از افتتاح 73 طرح رسانه ای در سال گذشته امسال نیز بیش از 68 طرح تولیدی و فنی ازجمله 9 ایستگاه جدید تلویزیونی برای افتتاح توسط مقامات ارشد صدا و سیما در سفر قریب الوقوع به استان آماده بهره برداری است  اظهار امید واری کرد با عنایت به پیگیری استاندار محترم استان و دستور معاون محترم رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور پروژه تکمیل سیگنال رسانی در استان فارس  بزودی آغاز شود.