سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

صدا و سیما مرکز هدایت کشور است - صفحه محتوایی خبر

 

 

صدا و سیما مرکز هدایت کشور است

صدا و سیما مرکز هدایت کشور است

صدا و سیما مرکز هدایت کشور است

ابوذر ندیمی نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با محسن نصرپور  مدیر کل صدا و سیمای مرکز گیلان دیدار کرد .

عضو فراکسیون رسانه و هنر مجلس با تاکید بر اینکه رسانه ها به ویژه رسانه های دیداری و شنیداری در هر کشور مهمترین عامل تقویت و تحول فرهنگ هستند و با اشاره به پتانسیل ها و ظرفیت های کم نظیر و منحصر به فرد استان در حوزه های مختلف گفت: انتظار می رود در این ظرفیت ها ، زمینه ساز  توسعه پایدار در بخش های مختلف تاریخی، فرهنگی، هنری، اجتماعی و غیره در استان شود .

 نماینده مردم لاهیجان افزود : نقش رسانه ها در فرهنگ سازی جوامع بشری و تحولات فرهنگی بسیار مهم است و باید در ترویج فرهنگ اصیل کشورمان، بهترین برنامه ها را برای خانواده های ایرانی تولید و پخش کنیم . ندیمی صدا و سیما را مر کز هدایت کشور خواند و افزود : همه دستگاه ها باید در حد توان به این دستگاه عظیم که به شایستگی به انقلاب و مردم در حفظ و نگهداشت ارزش های انقلاب خدمت می کند، یاری کنند. وی تصریح کرد : صدا و سیما به فرموده امام خمینی (ره ) یک دانشگاه عمومی است و بیشترین نقش را در تغییر سبک زندگی مردم که مورد توجه رهبر معظم انقلاب است بر عهده دارد و باید با برنامه ریزی و تولید برنامه های مناسب و فاخر در این زمینه گام های اساسی برداشته شود .

نصرپور مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان هم به اثر گذاری و جایگاه صدا و سیما در کشور اشاره کرد و گفت : صدا و سیما به عنوان مجموعه ای از عناصر خدوم ، متخصص و متعهد به نظام و ولایت فقیه توانسته است وظیفه اصلی خود را در راستای حفظ آرمان ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی در برهه های حساس انجام دهد. وی با اعلام آمادگی صدا و سیما برای همکاری با سایر دستگاه ها و نهادها در زمینه کمک به رشد و توسعه استان هماهنگی و همکاری مجموعه اجرایی استان را مایه رشد و توسعه استان برشمرد و افزود: انتظار می رود همانند قبل نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی نیز در راستای خدمت به مردم شریف استان صدا و سیما را همراهی کنند .