سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

صدا و سیما نقش کلیدی در راهبرد‌های توسعه استان دارد - صفحه محتوایی خبر

 

 

صدا و سیما نقش کلیدی در راهبرد‌های توسعه استان دارد

صدا و سیما نقش کلیدی در راهبرد‌های توسعه استان دارد

 

احمد حسین زادگان مقام عالی دولت دراستان در نشست با مدیران صدا وسیمای مرکز مازندران، با اشاره به اینکه رسانه ها و صدا وسیما نقش اساسی در تحقق امید اجتماعی دارند، یادآور شد: صدا وسیما نقش کلیدی درراهبردهای توسعه استان دارد.

استاندار مازندران در این نشست؛ با بیان اینکه صدا و سیما نقش کلیدی در راهبرد‌های توسعه استان دارد، گفت: هر میزان هزینه در بخش‌های فرهنگی و صدا و سیما انجام شود، چندین برابر به استان برمی‌گردد و در فرآیند توسعه اثرگذار است.

وی افزود: صدا و سیما پل ارتباطی میان مردم و مسئولان است که باید با نگرشی امیدبخش، پررنگ و مثبت در صدر تأمین هزینه‌های آن برآئیم.

حسین زادگان، با بیان اینکه مطالبات مردم استان مطابق با ظرفیت‌ها بیان شود، افزود: صداوسیما نقش مهمی در تحقق مطالبات مردمی و مسائل جامعه استانی دارد.

هادی ابراهیمی، مدیرکل صدا و سیمای مرکز مازندران، ضمن خیر مقدم به استاندار از آمادگی سازمان به عنوان بازوی پرتلاش این ارگان در پوشش رسانه‌ای دیدارهای استاندار و وزرا خبر داد .

رئیس رسانه استانی در این نشست با بیان اینکه صدا و سیما بازوی دستگاه‌های اجرایی است، خاطرنشان کرد: در حوزه رسانه با ادغام و تعامل با سایر روابط عمومی‌ها باید برای همفکری و ایجاد پل ارتباطی با مسئولان یک تیم جامع و یکپارچه‌ای را در بخش روابط عمومی‌ها در نظر بگیریم.

وی، اظهار داشت: وظیفه رسانه انعکاس صحیح ظرفیت و مشکلات بدون تحریف، غلو یا کوچک نمایی است و جایگاه بزرگ صدا و سیما می‌تواند به پیشرفت استان خصوصا در جذب سرمایه و توسعه در زمینه گردشگری کمک کند.

در پایان این نشست استاندار مازندران از بخش‌های مختلف صدا و سیمای مرکز مازندران بازدید کرد.