سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

صفحه 61 در سیمای مرکز سمنان به چاپ رسید - صفحه محتوایی خبر

 

 

صفحه 61 در سیمای مرکز سمنان به چاپ رسید


تصویر برداری تله تئاتر صفحه 61 با حضور رمضانعلی شریفی فر مدیر کل و تعدادی از معاونان و مدیران این مرکز آغاز شد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان، این تله تئاتر 45 دقیقه ای به تهیه کنندگی محمد ابراهیم طاهرنژاد و کارگردانی محمد مهدی مرادی حقیقی به داستان زوج جوانی بنام عباس و محبوبه می پردازد.

عباس در 8 سال دفاع مقدس در جبهه ها بوده که در عملیاتی اسیر و بعد از 11 سال به خانه بر می گردد. این زوج جوان نذر کرده بودند ماه عسل خود را در مشهد مقدس بگذرانند که ........

بنا بر این گزارش بازنویسی متن این تله تئاتر بمدت 2 ماه و پیش تولید آن بمدت یکماه به طول انجامیده است و بعد از مراحل تصویربرداری و تدوین به زودی از شبکه استانی سمنان پخش خواهد شد .

لازم به ذکر است تولید این نوع تله تئاتر در خارج از استودیو برای نخستین بار در این مرکز انجام می شود .

alt

محمد ابراهیم طاهرنژاد متولد 1351 دامغان، کارشناسی ارشد مدیریت و تهیه کننده رسمی سازمان صدا و سیما است که فعالیت خود را از سال 1372 آغاز نمود. از جمله کارهای این تهیه کننده علاوه بر جنگ ها و برنامه های زنده شبانه، می توان به مستند اکوتوریسم، مستند انگور، مستند زلزله به اسم طبیعت غریب قریب و تهیه برنامه های اقتصادی نام برد .

امیر سلیمانی و عارفه معماریان نقش های اصلی تله تئاتر صفحه 61 را عهداه دارمی باشند .

مدیر تصویربرداری این تله تئاتر: محمد تقی سپهری، گریمور فاطمه صبوری و بهرام رامه، طراحی صحنه آن محسن رامه، صدابردار مهدی جرجانی، دستیار و کارگردان و برنامه ریز مهدی ابراهیم خانی، مدیر تولید مهدی صداقت پور، طراح لباس ساینا نجفیان و نسرین فرخی، منشی صحنه هدیه کیمیایی، دستیاران تصویرحامدی معصومی، محمد بیات، محمد آقاجان پور و دستیار صدا محمد نظارت می باشند.