جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

ضبط آخرین پلان " طلا در مس" با حضور استاندار کرمان - صفحه محتوایی خبر

 

 

ضبط آخرین پلان " طلا در مس" با حضور استاندار کرمان

آخرین پلان سریال تلویزیونی "طلا در مس"با حضور استاندار و مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان در بوستان مادر این شهر تصویربرداری شد.

"طلا در مس" عنوان سریالی تلویزیونی تولید سیمای مرکز کرمان است که با مشارکت شرکت مس سرچشمه و در 10 قسمت 45 دقیقه ای تولید می شود.

این سریال روایتی است از کارگری خوشنام در مس سرچشمه به نام ماشاالله نصرتی که حسن سابقه او با ورود مهندسی جوان خدشه دار می شود و از سوی دیگر خانواده او به پدر اصرار می کنند برای رفع مشکلات، تنها زمین اجدادی اش را بفروشد. وجود رگه هایی از مس در زمین باعث باارزش تر شدن آن می شود و آتش حرص و طمع در اطرافیان بالا می گیرد که این ماجراها دستمایه این سریال تلویزیونی قرار گرفته است.

" طلا در مس" به قلم علیرضا ناظر فصیحی و علی اصغر احمدی مقدم است که علیرضا نجف زاده آن را کارگردانی و ذبیح الله اجاقلو تهیه کرده است.

دیگر عوامل تولید این سریال تلویزیونی عبارتند از:

 تدوین :جهان آذری / مدیر تصویربرداری: حسن زارعی / چهره پرداز: شهرام توانا / صدابردار: علیرضا نیازی / طراح صحنه و لباس: مرجان صفا بخش .

بازیگران: خلیل الله خواجه نظام، فاطمه درویش نژاد، هادی بمانادی، مرتضی مطلق، مژده ناظمی، سارا امیری، آزاده اسماعیلی، فرزین شجاع حیدری، رضا قدس ولی، مهدی جعفری، محمد زنجیرزن، علی ابراهیم نژاد، علی صادقی زاده، حمید غیاث، مسعود فوقانی، فتانه سید جعفری، الهام خدابنده لو، علی نفیسی، مرتضی بمانی، علیرضا بازمانده و حسین فرضی زاده.

alt

alt