سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

ضرورت راه‌اندازی سیستم «اس.ان.جی» برای پوشش مطلوب خبری در صدا و سیما - صفحه محتوایی خبر

 

 

ضرورت راه‌اندازی سیستم «اس.ان.جی» برای پوشش مطلوب خبری در صدا و سیما

ضرورت راه‌اندازی سیستم «اس.ان.جی» برای پوشش مطلوب خبری در صدا و سیما

 

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل گفت: امیدواریم با تأمین اعتبار مورد نیاز شاهد راه‌اندازی سیستم «اس.ان.جی» درصدا و سیمای مرکز اردبیل باشیم تا امکان تولید و پخش سریع اخبار و رویدادها از شهرهای مختلف استان فراهم آید.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، عبدالله مددی در نشست هماهنگی با محوریت تحقق اقتصاد مقاومتی با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی اردبیل اظهار کرد: ما در حال حاضر 87 درصد ساکنان مناطق شهری و روستایی را برخوردار از سیستم دیجیتال کردیم و تلاشمان بر این است تا 13 درصد مابقی هموطنانمان از این امکانات بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به ضرورت تأمین اعتبارات استانی و ملی را برای پوشش صددرصدی مناطق شهری و روستایی استان اردبیل از دریافت برنامه‌های شبکه‌های دیجیتال، تصریح کرد: قطعاً با تأمین اعتبار و تلاشی که مجموعه فنی صدا و سیما انجام می‌دهد، این اهداف قابل تحقق و دست‌یافتنی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: ‌برای برقراری ارتباط با سایر شهرها در دریافت اخبار و رویدادهای جدید نیازمند راه‌اندازی سیستم اس.ان.جی هستیم که با خرید این تجهیزات و خرید خودروی مورد نیاز زمینه برقراری این ارتباط بیشتر فراهم می‌شود.

مددی اضافه کرد: ‌در تحقق اقتصاد مقاومتی صدا و سیما و رسانه‌ها کار فرهنگسازی را بر عهده دارند و با تهیه و تولید برنامه‌ها و تنوع‌بخشی به انعکاس برنامه‌ها و رویدادها می‌توانند در این زمینه نقش‌آفرینی کنند.

وی رسالت صدا و سیما را در حساس‌ترین شرایط هجمه‌های فرهنگی بیگانگان و جنگ نرم دشمنان یادآور شد و ادامه داد: آنچه که در این زمینه باید مورد توجه قرار گیرد تأمین منابع و اعتبارات مناسب و حمایت از صدا و سیمای مرکز اردبیل با تزریق اعتبارات استانی مناسب و به موقع است که قطعاً به تحول و تحرک بیشتر در این مجموعه کمک می‌کند.