جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

طرح تعالی بسیج سازمان صدا و سیما در هفته بسیج رونمایی می شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

طرح تعالی بسیج سازمان صدا و سیما در هفته بسیج رونمایی می شود

طرح تعالی بسیج سازمان صدا و سیما در هفته بسیج رونمایی می شود

طرح تعالی بسیج سازمان صدا و سیما در هفته بسیج رونمایی می شود

رییس بسیج سازمان صدا و سیما در شورای مدیران مرکز صدا و سیمای خراسان جنوبی با اعلام این خبر گفت: هدف از طرح ملی تعالی بسیج، تولید برنامه هایی با موضوع نقش مردم در افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران است.

عاطفی افزود: در این طرح، برنامه سازان در 33 مرکز، تولیدات شان را متناسب با فرهنگ منطقه و نوع مشارکت مردم در پیروزی های مختلف تهیه و منعکس می کنند. وی گفت:در مرحله نخست، طرح تعالی بسیج  با مشارکت سپاه اجرا می شود.

رییس بسیج سازمان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به نقش صدا و سیما در مدیریت جنگ نرم دشمن گفت: رسانه ملی باید به روشنگری ابعاد مختلف جنگ نرم دشمن بپردازد و مخاطبان را از نقشه های شوم آنان آگاه سازد.عاطفی  با بیان رسالت صدا و سیما، کارکنان صدا و سیما را افسران رسانه ای جنگ نرم کشور خطاب کرده و رسالت آنها را در دفاع از ارزش های اسلام و انقلاب مهم و با اهمیت دانست .

مدیر کل مرکز صدا و سیمای استان نیز، یکی از مهم ترین رسالت های صدا و سیما را نهادینه سازی فرهنگ ایثار و شهادت دانست و گفت: این مرکز با تولید برنامه های مستند و جذاب در این زمینه، تلاش می کند در جامعه اثرگذار باشد.

شفاهی جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا استان هم هدف دشمنان را نفوذ در کشور دانست و گفت: صدا و سیما در خنثی سازی توطئه های دشمنان نقش پررنگی دارد و با پخش برنامه های محتوایی می تواند در بصیرت افزایی مخاطبان تاثیرگذار باشد.